Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
cemex  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 

duatlon-triatlon KUP 2018.

 
 

Split, 16.06.2018.

5. kolo
sprint triatlon


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rezultati:     sprint triatlon
 
poredak Ime i prezime Klub kategorija plivanje
750 m
bicikla
20 km
ukupno:
plivanje
i bicikla
trčanje
5 km
konačni
rezultat
Bodovi
1 Mijo Bebić TK SPLIT V 0:11:23 0:33:04 0:44:27 0:20:07 1:04:34 150
2 Riccardo Kuhar TK X V 0:11:21 0:34:37 0:45:58 0:19:55 1:05:53 135
3 Marinko Čubrilo TK SPLIT S 0:13:09 0:37:12 0:50:21 0:20:10 1:10:31 125
4 Marko Božiković TK SPLIT S 0:12:47 0:36:31 0:49:18 0:22:18 1:11:36 120
5 Igor Mandušić TK SPLIT V 0:13:19 0:35:55 0:49:14 0:22:26 1:11:40 115
6 Ivica Vrgoč TK SPLIT V 0:13:42 0:37:53 0:51:35 0:21:05 1:12:40 110
7 Zvonimir Bebić ind V 0:11:54 0:39:20 0:51:14 0:21:51 1:13:05 105
8 Boris Markota TK Swibir V 0:13:42 0:38:08 0:51:50 0:22:06 1:13:56 100
9 Luka Komić TK SPLIt S 0:11:39 0:38:50 0:50:29 0:24:22 1:14:51 98
10 Deni Dumanić TK SPLIT V 0:15:53 0:37:37 0:53:30 0:21:58 1:15:28 96
11 Antun Kojundžić TK SPLIT S 0:13:33 0:39:57 0:53:30 0:22:18 1:15:48 94
12 Branko Tucak TK SPLIT V 0:12:56 0:41:13 0:54:09 0:21:56 1:16:05 92
13 Mario Balić TK SPLIT S 0:14:05 0:39:07 0:53:12 0:24:34 1:17:46 90
14 Ivan Mihalj Bijeli Bizoni S 0:15:53 0:37:37 0:53:30 0:27:53 1:21:23 88
15 Josip Bepo Labetić MK Marjan S 0:14:10 0:45:10 0:59:20 0:22:57 1:22:17 86
16 Mladen Luković TK SPLIT V 0:15:33 0:43:24 0:58:57 0:24:14 1:23:11 84
17 Ante Vodanović ind S 0:12:26 0:46:57 0:59:23 0:24:07 1:23:30 82
18 Ivica Parčina TK SPLIT S 0:19:17 0:42:47 1:02:04 0:23:50 1:25:54 80
19 Frano Baković AK Puls S 0:17:54 0:46:32 1:04:26 0:23:45 1:28:11 78
20 Draško Vujović TK SPLIT V 0:15:52 0:44:36 1:00:28 0:28:32 1:29:00 76
21 Ivona Pivac Krivošija TK SPLIT V 0:16:23 0:50:57 1:07:20 0:23:35 1:30:55 150
22 Romeo Makaj TK SPLIT V 0:17:24 0:43:04 1:00:28 0:31:07 1:31:35 74
23 Alen Dumanić VK Mornar V 0:18:41 0:48:09 1:06:50 0:24:49 1:31:39 72
24 Mario Kovačević AK Puls S 0:22:16 0:47:14 1:09:30 0:22:38 1:32:08 70
25 Vik Lalić MK Marjan S 0:16:51 0:51:05 1:07:56 0:26:39 1:34:35 68
27 Bogdan Klarić MK Marjan V 0:18:43 0:49:13 1:07:56 0:26:39 1:34:35 66
28 Zdravko Kojundžić ind S 0:20:46 0:48:22 1:09:08 0:25:37 1:34:45 64
 
 
 
 
 

staza
 
 
 
 
najava