Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
cemex  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 

duatlon-triatlon KUP 2018.

 
 

Split, 14.07.2018.

7. kolo
sprint triatlon


 
 
 
 
 
 
slika	1	   slika	2	   slika	3	   slika	4	  
 
 
 
 
Fotografije: Krešimir Tijardović
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rezultati:     sprint triatlon
 
poredak Ime i prezime Klub kategorija plivanje
750 m
bicikla
20 km
ukupno:
plivanje
i bicikla
trčanje
5 km
konačni
rezultat
Bodovi
1 Mijo Bebić TK SPLIT V 00:10:46 00:34:34 00:44:27 00:45:20 01:05:08 150
2 Jorgen Hoybrechts BK Kairos V 00:11:56 00:35:37 00:45:58 00:47:33 01:09:02 135
3 Ivica Vrgoč TK SPLIT S 00:14:13 00:35:11 00:50:21 00:49:24 01:10:47 125
4 Marko Božiković TK SPLIT S 00:11:57 00:37:06 00:49:18 00:49:03 01:11:18 120
5 Marinko Čubrilo TK SPLIT S 00:12:00 00:39:00 00:49:14 00:51:00 01:11:55 115
6 Mario Balić TK SPLIT S 00:13:18 00:36:08 00:51:35 00:49:26 01:13:13 110
7 Zvonimir Bebić ind V 00:11:45 00:40:14 00:51:14 00:51:59 01:13:18 105
8 Antun Kojundžić TK SPLIT S 00:12:25 00:39:07 00:51:50 00:51:32 01:13:35 100
9 Kurt Vagienes ind V 00:15:57 00:36:55 00:50:29 00:52:52 01:15:50 98
10 Deni Dumanić TK SPLIT V 00:14:46 00:39:04 00:53:30 00:53:50 01:15:52 96
11 Branko Tucak TK SPLIT V 00:12:47 00:41:26 00:53:30 00:54:13 01:16:05 94
12 Ivan Mihalj Bijeli Bizoni S 00:14:01 00:42:50 00:54:09 00:56:51 01:21:55 92
13 Sam Vandelook ind S 00:14:57 00:45:45 00:53:12 01:00:42 01:22:50 90
14 Ivica Parčina TK SPLIT S 00:17:46 00:42:52 00:53:30 01:00:38 01:23:09 88
15 Marko Galić TK SPLIT J 00:13:49 00:44:50 00:59:20 00:58:39 01:24:47 86
16 Vik Lalić MK Marjan S 00:14:20 00:45:09 00:58:57 00:59:29 01:25:02 84
17 Romeo Makaj TK SPLIT V 00:15:48 00:42:34 00:59:23 00:58:22 01:26:22 82
18 Draško Vujović TK SPLIT V 00:13:40 00:44:42 01:02:04 00:58:22 01:26:23 80
19 Siebe Schers ind J 00:17:00 00:50:50 01:04:26 01:07:50 01:28:25 78
20 Matko Belas ind V 00:13:26 00:46:46 01:00:28 01:00:12 01:28:32 76
21 Ivona Pivac Krivošija TK SPLIT V 00:14:00 00:45:25 01:07:20 00:59:25 01:28:44 150
22 Dinko Mijušković ind V 00:16:13 00:53:17 01:00:28 01:09:30 01:36:15 74
23 Ceuster Nils ind S 00:16:17 00:55:38 01:06:50 01:11:55 01:36:30 72
24 Jerko Žunić BK Kyros V 00:15:15 00:50:48 01:09:30 01:06:03 01:38:54 70
25 Marijan Radeljić TK ZVONČAC V 00:20:15 00:48:35 01:07:56 01:08:50 01:43:19 68
 
 
 
 
 

staza
 
 
 
 
najava