Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 

duatlon-triatlon KUP 2018.

 
 

Split, 28.07.2018.

8. kolo
sprint triatlon


 
 
 
 
 
 
slika	1	   slika	2	   slika	3	   slika	4	   slika	5	  
 
 
 
 
Fotografije: Krešimir Tijardović
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rezultati:     sprint triatlon
 
poredak Ime i prezime Klub kategorija plivanje
750 m
bicikla
20 km
ukupno:
plivanje
i bicikla
trčanje
5 km
konačni
rezultat
Bodovi
1 Mijo Bebić TK SPLIT V 00:10:28 00:32:42 00:43:10 00:19:37 01:02:47 150
2 Riccardo Kuhar TK X V 00:10:25 00:33:55 00:44:20 00:20:09 01:04:29 135
3 Jorgen Hoybrechts BK Kairos V 00:12:12 00:34:58 00:47:10 00:20:27 01:07:37 125
4 Anđelko Čalušić TK Petar Zrinski S 00:12:25 00:37:10 00:49:35 00:18:38 01:08:13 120
5 Marinko Čubrilo TK SPLIT S 00:12:11 00:37:17 00:49:28 00:20:01 01:09:29 115
6 Ivica Vrgoč TK SPLIT S 00:13:36 00:36:37 00:50:13 00:20:48 01:11:01 110
7 Zvonimir Bebić ind V 00:10:30 00:39:04 00:49:34 00:21:28 01:11:02 105
8 Antun Kojundžić TK SPLIT S 00:12:11 00:39:15 00:51:26 00:21:46 01:13:12 100
9 Deni Dumanić TK SPLIT V 00:15:03 00:38:54 00:53:57 00:22:07 01:16:04 98
10 Josip Bepo Labetić MK Marjan S 00:12:59 00:43:49 00:56:48 00:22:31 01:19:19 96
11 Nikola Mijić ind S 00:13:13 00:43:55 00:57:08 00:23:21 01:20:29 94
12 Mladen Luković TK SPLIT V 00:13:55 00:43:09 00:57:04 00:24:13 01:21:17 92
13 Marko Vukušić ind S 00:16:46 00:40:39 00:57:25 00:25:15 01:22:40 90
14 Marko Galić TK SPLIT J 00:13:57 00:43:10 00:57:07 00:25:48 01:22:55 88
15 Goran Martinović JK Labud S 00:13:27 00:44:23 00:57:50 00:28:13 01:26:03 86
16 Ivica Parčina TK SPLIT S 00:19:45 00:46:19 01:06:04 00:25:01 01:31:05 84
17 Marijan Radeljić TK ZVONČAC V 00:18:10 00:49:48 01:07:58 00:31:05 01:39:03 82
18 Srđan Latinović TK SPLIT S 00:09:45 DNF 0
19 Marin Bašić ind S 00:13:36 DNF 0
 
 
 
 
 
 
Rezultati:     supersprint triatlon
 
poredak Ime i prezime Klub kategorija plivanje
375 m
bicikla
10 km
ukupno:
plivanje
i bicikla
trčanje
2,5 km
konačni
rezultat
Bodovi
1 Doria Amižić TK SPLIT K 00:09:39 00:21:19 00:30:58 00:18:05 00:49:03 150
2 Toma Amižić TK SPLIT K 00:09:19 00:34:18 00:43:37 00:16:11 00:59:48 150
2 Silvio Amižić TK SPLIT V 00:07:45 00:36:15 00:44:00 00:15:49 00:59:49 0
 
 
 
 
 

staza
 
 
 
 
najava