Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 

duatlon-triatlon KUP 2018.

 
 

Split, 18.08.2018.

9. kolo
sprint triatlon


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rezultati:     sprint triatlon
 
poredak Ime i prezime Klub kategorija plivanje
750 m
bicikla
20 km
ukupno:
plivanje
i bicikla
trčanje
5 km
konačni
rezultat
Bodovi
1 Mijo Bebić TK SPLIT V 00:10:49 00:34:29 00:45:18 00:20:30 01:05:48 150
2 Jorgen Hoybrechts BK Kairos V 00:12:02 00:33:57 00:45:59 00:20:35 01:06:34 135
3 Anđelko Čalušić TK Petar Zrinski S 00:12:01 00:36:10 00:48:11 00:18:45 01:06:56 125
4 Dejan Patrčević TK Zrinski Novatec V 00:09:52 00:41:02 00:50:54 00:18:38 01:09:32
 
5 Marino Jukić TK Zrinski Novatec S 00:09:53 00:41:01 00:50:54 00:18:41 01:09:35
 
6 Zvonimir Bebić ind V 00:10:42 00:37:46 00:48:28 00:21:52 01:10:20 120
7 Igor Mandušić TK SPLIT V 00:12:00 00:36:18 00:48:18 00:22:08 01:10:26 115
8 Marinko Čubrilo TK SPLIT S 00:12:03 00:39:07 00:51:10 00:20:21 01:11:31 110
9 Ivica Vrgoč TK SPLIT V 00:14:29 00:36:14 00:50:43 00:20:54 01:11:37 105
10 Dean Mogić MK Marjan S 00:09:59 00:41:21 00:51:20 00:21:07 01:12:27 100
11 Nenad Vudrić TK Swibir S 00:11:25 00:40:17 00:51:42 00:22:50 01:14:32 98
12 Deni Dumanić TK SPLIT V 00:14:03 00:38:15 00:52:18 00:22:26 01:14:44 96
13 Krešimir Bertić Kršnjaver AK Sljeme V 00:16:49 00:39:56 00:56:45 00:20:59 01:17:44 94
14 Ivan Mihalj Bijeli Bizoni S 00:14:05 00:38:05 00:52:10 00:25:41 01:17:51 92
15 Nikola Mijić ind S 00:13:30 00:42:02 00:55:32 00:22:28 01:18:00 90
16 Dražen Radaš ind V 00:15:06 00:41:39 00:56:45 00:23:18 01:20:03 88
17 Mladen Luković TK SPLIT V 00:13:36 00:44:26 00:58:02 00:24:17 01:22:19 86
18 Siniša Jeličić ind S 00:14:06 00:42:44 00:56:50 00:26:26 01:23:16 84
19 Ivan Španjić TK X S 00:16:43 00:46:55 01:03:38 00:21:30 01:25:08 82
20 Marko Vukušić ind S 00:16:06 00:44:13 01:00:19 00:25:10 01:25:29 80
21 Antun Kojundžić TK SPLIT S 00:12:03 00:39:12 00:51:15 00:34:14 01:25:29 78
22 Romeo Makaj TK SPLIT V 00:15:43 00:43:26 00:59:09 00:28:09 01:27:18 76
23 Zoran Krivošija ind V 00:16:50 00:45:23 01:02:13 00:25:50 01:28:03 74
24 Ivona Pivac Krivošija TK SPLIT V 00:14:06 00:47:04 01:01:10 00:28:39 01:29:49 150
25 Draško Vujović TK SPLIT V 00:14:06 00:42:44 00:56:50 00:34:41 01:31:31 72
 
 
 
 
 
 
Rezultati:     supersprint triatlon
 
poredak Ime i prezime Klub kategorija plivanje
375 m
bicikla
10 km
ukupno:
plivanje
i bicikla
trčanje
2,5 km
konačni
rezultat
Bodovi
1 Toma Amižić TK SPLIT K 00:08:28 00:30:13 00:38:41 00:15:27 00:54:08 150
2 Doria Amižić TK SPLIT K 00:08:38 00:30:42 00:39:20 00:16:10 00:55:30 150
2 Silvio Amižić TK SPLIT V 00:07:24 00:32:20 00:39:44 00:15:46 00:55:30 0
 
 
 
 
 

staza
 
 
 
 
najava