Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 

duatlon-triatlon KUP 2018.

 
 

Split, 27.10.2018.

12. kolo
sprint duatlon


 
 
 
 
 
 
 
slika	1	   slika	2	   slika	3	   slika	4	   slika	5	   slika	6	   slika	7	   slika	8	   slika	9	  
 
slika	10	   slika	11	   slika	13	   slika	14	   slika	15	   slika	16	   slika	17	   slika	18	   slika	19	  
 
 
 
 
Fotografije: Tena Filipović i Mladen Luković
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rezultati:     sprint duatlon
 
poredak Ime i prezime Klub kategorija Trčanje
5 km
bicikla
20 km
ukupno:
trčanje1
i bicikla
trčanje
2,5 km
konačni
rezultat
Bodovi
1 Liam O'Driscol TK SPLIT S 00:18:37 00:37:41 00:56:18 00:09:24 01:05:42 150
2 Marinko Čubrilo TK SPLIT S 00:18:50 00:37:59 00:56:49 00:10:01 01:06:50 135
3 Marko Božiković TK SPLIT S 00:21:06 00:36:54 00:58:00 00:11:01 01:09:01 125
4 Deni Dumanić TK SPLIT V 00:21:09 00:38:29 00:59:38 00:10:43 01:10:21 120
5 Nikola Mijić ind S 00:20:35 00:39:37 01:00:12 00:11:30 01:11:42 115
6 Silvio Amižić TK SPLIT V 00:21:10 00:39:55 01:01:05 00:11:33 01:12:38 110
7 Antun Kojundžić TK SPLIT S 00:21:11 00:39:39 01:00:50 00:13:57 01:14:47 105
8 Ivan Španjić TK X S 00:21:10 00:43:18 01:04:28 00:10:55 01:15:23 100
9 Siniša Jeličić ind S 00:24:08 00:42:39 01:06:47 00:11:59 01:18:46 98
10 Marko Vukušić ind S 00:24:54 00:43:40 01:08:34 00:12:05 01:20:39 96
11 Mladen Luković TK SPLIT V 00:24:03 00:44:52 01:08:55 00:12:16 01:21:11 94
12 Romeo Makaj TK SPLIT V 00:26:56 00:44:34 01:11:30 00:14:07 01:25:37 92
13 Ivona Pivac Krivošija TK SPLIT V 00:26:40 00:46:30 01:13:10 00:13:56 01:27:06 150
14 Draško Vujović TK SPLIT V 00:31:36 00:53:17 01:24:53 00:13:57 01:38:50 90
15 Vladimir Glumac ind V 00:25:23 DNF 0
 
 
 
 
 

staza
 
 
 
 
najava