Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2019. godina
 
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 

duatlon-triatlon KUP 2019.

 
 

Split, 06.07.2019.

1. kolo
sprint akvatlon


 
 
 
 
 
 
 
slika	1	  slika	2	  slika	3	  slika	5	  slika	6	 
 
slika	7	  slika	8	  slika	9	  slika	9	  slika	10	 
 
 
 
 
Fotografije: Krešimir Tijardović
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rezultati:    sprint akvatlon -- juniori, seniori, veterani
 
poredak Ime i prezime Klub kategorija plivanje
750 m
trčanje
5 km
konačni
rezultat
Bodovi
1 Marinko Čubrilo TK Split S 00:11:37 00:20:23 00:32:00 150
2 Jorgen Hoybrechts BK Kairos V 00:12:16 00:20:48 00:33:04 135
3 Krešimir Tijardović TK Split S 00:11:35 00:22:35 00:34:10 125
4 Antun Kojundžić TK Split S 00:12:38 00:21:49 00:34:27 120
5 Josip Feher TK Split S 00:14:16 00:20:55 00:35:11 115
6 Marko Božiković TK Split S 00:11:49 00:23:31 00:35:20 110
7 Josip Bepo Labetić TK Split S 00:12:25 00:23:53 00:36:18 105
8 Ivan Španjić TK X S 00:15:47 00:20:31 00:36:18 100
9 Ana Dodig TK Split S 00:13:11 00:24:21 00:37:32 150
10 Vik Lalić MK Marjan V 00:13:17 00:24:59 00:38:16 98
11 Jakov Grbeša TK Split V 00:15:29 00:24:35 00:40:04 96
12 Vlado Glumac ind V 00:14:36 00:26:43 00:41:19 94
13 Siniša Jeličić ind V 00:14:14 00:28:28 00:42:42 92
14 Ivona Pivac Krivošija TK Split S 00:13:31 00:29:24 00:42:55 135
15 Sieber Schets ind J 00:17:31 00:25:26 00:42:57 90
16 Draško Vujović TK Split V 00:14:28 00:31:38 00:46:06 88
17 Ivica Šošić TK Zvončac V 00:15:28 00:30:38 00:46:06 86
18 Zvonimir Burilović ind V 00:17:35 00:29:08 00:46:43 84
19 Marijan Radeljić TK Zvončac V 00:21:52 00:38:04 00:59:56 82
20 Romeo Makaj TK Split V 00:15:36 DNF 0
 
 
 
 
 
 
 

staza
 
 
 
 
najava