Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2019. godina
 
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 

duatlon-triatlon KUP 2019.

 
 

Split, 20.07.2019.

3. kolo
sprint triatlon


 
 
 
 
 
 
slika	1	   slika	2	   slika	3	   slika	4	   slika	5	   slika	6	  
 
 
 
 
Fotografije: Mladen Luković
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rezultati:     sprint triatlon
 
poredak Ime i prezime Klub kategorija plivanje
750 m
bicikla
20 km
ukupno:
plivanje
i bicikla
trčanje
5 km
konačni
rezultat
Bodovi
1 Mijo Bebić TK SPLIT V 00:11:02 00:36:35 00:47:37 00:20:26 01:08:03 150
2 Jorgen Hoybrechts BK Kairos V 00:11:53 00:37:32 00:49:25 00:20:08 01:09:33 135
3 Srđan Latinović TK SPLIT S 00:09:50 00:39:00 00:48:50 00:21:33 01:10:23 125
4 Marinko Čubrilo TK SPLIT S 00:11:32 00:39:52 00:51:24 00:19:32 01:10:56 120
5 Antun Kojundžić TK SPLIT S 00:11:58 00:39:26 00:51:24 00:21:54 01:13:18 115
6 Marko Božiković TK SPLIT S 00:12:02 00:39:22 00:51:24 00:23:04 01:14:28 110
7 Ana Dodig TK SPLIT S 00:12:50 00:43:19 00:56:09 00:22:23 01:18:32 150
8 Kurt Vagienes ind V 00:15:03 00:42:09 00:57:12 00:23:07 01:20:19 105
9 Matko Belas BK Kairos V 00:12:27 00:43:33 00:56:00 00:24:26 01:20:26 100
10 Žan Smoje TK SPLIT V 00:13:40 00:44:18 00:57:58 00:24:05 01:22:03 98
11 Marko Vukušić TK SPLIT S 00:14:11 00:45:46 00:59:57 00:23:46 01:23:43 96
12 Saša Josić ind V 00:12:36 00:45:38 00:58:14 00:25:41 01:23:55 94
13 Ivica Sedlar TK Split S 00:16:45 00:46:53 01:03:38 00:22:02 01:25:40 92
14 Zoran Krivošija ind V 00:15:01 00:45:36 01:00:37 00:25:05 01:25:42 90
15 Filip Crvlje ind S 00:15:43 00:47:14 01:02:57 00:22:58 01:25:55 88
16 Ivica Šošić TK ZVONČAC V 00:14:10 00:47:38 01:01:48 00:24:34 01:26:22 86
17 Romeo Makaj TK SPLIT V 00:15:03 00:45:27 01:00:30 00:27:33 01:28:03 84
18 Viktor Novak BK Kairos V 00:13:07 00:49:13 01:02:20 00:26:25 01:28:45 82
19 Ivona Pivac Krivošija TK SPLIT V 00:13:21 00:49:09 01:02:30 00:26:40 01:29:10 135
20 Mladen Luković TK SPLIT V 00:13:27 00:51:15 01:04:42 00:25:22 01:30:04 80
21 Vlado Glumac ind V 00:14:07 00:51:13 01:05:20 00:27:39 01:32:59 78
22 Petrana Križanić TK SPLIT S 00:13:40 00:53:19 01:06:59 00:28:41 01:35:40 125
 
 
 
 
 

staza
 
 
 
 
najava