Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2019. godina
 
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 

duatlon-triatlon KUP 2019.

 
 

Split, 27.07.2019.

4. kolo
sprint triatlon


 
 
 
 
 
 
slika	1	   slika	2	   slika	3	   slika	4	   slika	5	   slika	6	  
 
 
 
 
Fotografije: Mladen Luković
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rezultati:     sprint triatlon
 
poredak Ime i prezime Klub kategorija plivanje
750 m
bicikla
20 km
ukupno:
plivanje
i bicikla
trčanje
5 km
konačni
rezultat
Bodovi
1 Marino Jukić TK Triton S 00:09:27 00:37:19 00:46:46 00:19:26 01:06:12 150
2 Mijo Bebić TK SPLIT V 00:10:58 00:35:55 00:46:53 00:21:33 01:08:26 135
3 Anđelko Čalušić TK Samobor V 00:11:55 00:36:53 00:48:48 00:19:49 01:08:37 125
4 Jorgen Hoybrechts BK Kairos V 00:11:55 00:36:53 00:48:48 00:21:48 01:10:36 120
5 Antun Kojundžić TK SPLIT S 00:11:56 00:40:39 00:52:35 00:22:09 01:14:44 115
6 Boris Markota TK Swibir V 00:12:41 00:41:02 00:53:43 00:21:07 01:14:50 110
7 Marko Božiković TK SPLIT S 00:11:58 00:40:50 00:52:48 00:22:07 01:14:55 105
8 Marinko Čubrilo TK SPLIT S 00:11:24 00:43:09 00:54:33 00:22:15 01:16:48 100
9 Josip Bepo Labetić TK SPLIT S 00:12:01 00:43:02 00:55:03 00:23:01 01:18:04 98
10 Josip Feher TK SPLIT S 00:14:15 00:44:38 00:58:53 00:19:56 01:18:49 96
11 Silvio Amižić TK SPLIT V 00:13:28 00:43:16 00:56:44 00:22:32 01:19:16 94
12 Matko Belas BK Kairos V 00:12:47 00:43:36 00:56:23 00:23:49 01:20:12 92
13 Ivica Parčina TK SPLIT S 00:15:44 00:42:11 00:57:55 00:22:24 01:20:19 90
14 Ana Dodig TK SPLIT S 00:13:01 00:44:04 00:57:05 00:24:33 01:21:38 150
15 Žan Smoje TK SPLIT V 00:13:22 00:44:33 00:57:55 00:24:32 01:22:27 88
16 Marko Vukušić TK SPLIT S 00:14:25 00:44:48 00:59:13 00:25:23 01:24:36 86
17 Ivica Sedlar TK Split S 00:17:25 00:46:00 01:03:25 00:22:25 01:25:50 84
18 Zoran Krivošija ind V 00:15:08 00:46:15 01:01:23 00:25:40 01:27:03 82
19 Mladen Luković TK SPLIT V 00:13:21 00:49:32 01:02:53 00:25:57 01:28:50 80
20 Siniša Jeličić ind S 00:14:09 00:46:51 01:01:00 00:28:35 01:29:35 78
21 Ivona Pivac Krivošija TK SPLIT V 00:13:30 00:48:49 01:02:19 00:28:02 01:30:21 135
22 Zdravko Kojundžić ind S 00:17:03 00:47:39 01:04:42 00:25:41 01:30:23 76
 
 
 
 
 
 
Rezultati:     supersprint triatlon
 
poredak Ime i prezime Klub kategorija plivanje
375 m
bicikla
10 km
ukupno:
plivanje
i bicikla
trčanje
2,5 km
konačni
rezultat
Bodovi
1 Toma Amižić TK SPLIT K 00:07:20 00:30:00 00:37:20 00:16:29 00:53:49 150
 
 
 
 
 

staza
 
 
 
 
najava