Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2019. godina
 
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 

duatlon-triatlon KUP 2019.

 
 

Split, 10.08.2019.

5. kolo
sprint triatlon


 
 
 
 
 
 
slika	1	   slika	2	   slika	3	   slika	4	   slika	5	   slika	6	   slika	7	   slika	8	   slika	9	  
 
 
 
 
Fotografije: Borko Prvan i Krešimir Tijardović
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rezultati:     sprint triatlon
 
poredak Ime i prezime Klub kategorija plivanje
750 m
bicikla
20 km
ukupno:
plivanje
i bicikla
trčanje
5 km
konačni
rezultat
Bodovi
1 Marinko Čubrilo TK SPLIT S 00:11:35 00:40:53 00:52:28 00:20:28 01:12:56 150
2 Antun Kojundžić TK SPLIT S 00:11:36 00:39:51 00:51:27 00:21:59 01:13:26 135
3 Marko Božiković TK SPLIT S 00:12:04 00:39:33 00:51:37 00:22:17 01:13:54 125
4 Petra Koceić TK SPLIT J 00:10:13 00:41:51 00:52:04 00:23:29 01:15:33 150
5 Josip Feher TK SPLIT S 00:13:40 00:43:08 00:56:48 00:20:33 01:17:21 120
6 Mario Balić TK SPLIT S 00:12:34 00:40:20 00:52:54 00:25:21 01:18:15 115
7 Marko Vukušić TK SPLIT S 00:13:31 00:43:17 00:56:48 00:23:46 01:20:34 110
8 Vik Lalić TK SPLIT S 00:13:30 00:43:29 00:56:59 00:23:42 01:20:41 105
9 Matko Belas BK Kairos V 00:12:13 00:44:56 00:57:09 00:24:29 01:21:38 100
10 Saša Jocić ind V 00:12:50 00:43:48 00:56:38 00:25:24 01:22:02 98
11 Ivan Španjić TK X S 00:15:27 00:46:53 01:02:20 00:20:15 01:22:35 96
12 Žan Smoje TK SPLIT V 00:12:56 00:47:08 01:00:04 00:24:22 01:24:26 94
13 Zoran Krivošija ind V 00:15:23 00:45:36 01:00:59 00:25:04 01:26:03 92
14 Borko Prvan TK JARUN V 00:11:02 00:48:26 00:59:28 00:27:16 01:26:44 90
15 Ivica Sedlar TK Split S 00:17:03 00:48:31 01:05:34 00:22:41 01:28:15 88
16 Romeo Makaj TK SPLIT V 00:15:25 00:45:09 01:00:34 00:28:35 01:29:09 86
17 Ivona Pivac Krivošija TK SPLIT V 00:13:41 00:50:26 01:04:07 00:28:15 01:32:22 135
18 Marijan Radeljić TK ZVONČAC V 00:18:30 00:54:19 01:12:49 00:34:27 01:47:16 84
19 Jakov Perišić AK Dubrovnik S 00:15:22 01:03:33 01:18:55 00:28:21 01:47:16 82
20 Maja Perišić AK Dubrovnik S 00:17:33 01:10:07 01:27:40 00:25:53 01:53:33 125
 
 
 
 
 
 
Rezultati:     supersprint triatlon
 
poredak Ime i prezime Klub kategorija plivanje
375 m
bicikla
10 km
ukupno:
plivanje
i bicikla
trčanje
2,5 km
konačni
rezultat
Bodovi
1 Toma Amižić TK SPLIT K 00:07:20 00:30:00 00:37:20 00:16:29 00:53:49 150
 
 
 
 
 

staza
 
 
 
 
najava