Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2019. godina
 
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 

duatlon-triatlon KUP 2019.

 
 

Split, 7.09.2019.

7. kolo
sprint triatlon
 


OIKAZANO ZBOG NEVERINA




 
 
 
 
 
 
slika	1	   slika	2	   slika	3	   slika	4	  
 
 
 
 
Fotografije: Krešimir Tijardović
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rezultati:     sprint triatlon
 
poredak Ime i prezime Klub kategorija plivanje
750 m
bicikla
20 km
ukupno:
plivanje
i bicikla
trčanje
5 km
konačni
rezultat
Bodovi
1 Dalibor Vujević TK Swibir S 00:11:32 00:35:15 00:46:47 00:17:43 01:04:30 150
2 Marin Koceić TK Swibir V 00:10:00 00:36:22 00:46:22 00:20:37 01:06:59 135
3 Marinko Čubrilo TK SPLIT S 00:11:30 00:40:23 00:51:53 00:20:19 01:12:12 125
4 Antun Kojundžić TK SPLIT S 00:12:10 00:41:04 00:53:14 00:21:36 01:14:50 120
5 Dražen Radaš TK SPLIT V 00:13:26 00:41:49 00:55:15 00:20:17 01:15:32 115
6 Petra Koceić TK SPLIT J 00:10:01 00:41:50 00:51:51 00:23:58 01:15:49 150
7 Matko Belas BK Kairos V 00:12:26 00:40:48 00:53:14 00:24:38 01:17:52 110
8 Marko Vukušić TK SPLIT S 00:13:19 00:41:40 00:54:59 00:23:42 01:18:41 105
9 Saša Jocić ind V 00:12:24 00:42:40 00:55:04 00:24:12 01:19:16 100
10 Silvio Amižić TK SPLIT V 00:13:27 00:43:57 00:57:24 00:22:33 01:19:57 98
11 Vik Lalić TK SPLIT V 00:13:11 00:44:26 00:57:37 00:23:03 01:20:40 96
12 Jaromir Širuček Češka V 00:12:54 00:42:22 00:55:16 00:27:16 01:22:32 94
13 Jakov Grbeša TK SPLIT V 00:14:28 00:45:07 00:59:35 00:22:58 01:22:33 92
14 Zoran Krivošija ind V 00:14:35 00:44:20 00:58:55 00:24:36 01:23:31 90
15 Žan Smoje TK SPLIT V 00:13:35 00:46:08 00:59:43 00:25:27 01:25:10 88
16 Borko Prvan TK JARUN V 00:11:02 00:48:33 00:59:35 00:26:52 01:26:27 86
17 Siniša Jeličić ind S 00:13:25 00:48:42 01:02:07 00:26:31 01:28:38 84
18 Viktor Novak BK Kairos V 00:13:30 00:49:59 01:03:29 00:25:41 01:29:10 82
19 Zdravko Kojundžić ind S 00:16:10 00:47:19 01:03:29 00:25:48 01:29:17 80
20 Ivona Pivac Krivošija TK SPLIT V 00:13:24 00:49:56 01:03:20 00:26:57 01:30:17 135
21 Romeo Makaj TK SPLIT V 00:15:26 00:46:40 01:02:06 00:28:32 01:30:38 78
22 Draško Vujović TK SPLIT V 00:14:24 00:48:01 01:02:25 00:30:47 01:33:12 76
23 Boris Borzić ind V 00:12:57 00:58:00 01:10:57 00:30:27 01:41:24 74
 
 
 
 
 
 
Rezultati:     supersprint triatlon
 
poredak Ime i prezime Klub kategorija plivanje
375 m
bicikla
10 km
ukupno:
plivanje
i bicikla
trčanje
2,5 km
konačni
rezultat
Bodovi
1 Toma Amižić TK SPLIT K 00:07:20 00:30:00 00:37:20 00:16:29 00:53:49 150
 
 
 
 
 

staza
 
 
 
 
najava