Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
podnaslov
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
peloton  
 
 
cemex  
 
 
extreme shop 
 
 
 

 LISTA PRIJAVLJENIH
english  

 
 

Spisak prijavljenih natjecatelja do 20.05.2019.



Red.br.

Number
Ime i prezime

Name and last name
Klub ili grad

Club or city
Država

Country
Spol

Gender
Godište

Birthyear
Natjecanje

Race
1 Srđan Latinović Split CRO   M 1988 ST
2 Andrija Španja Šibenik CRO   M 1981 ST
3 Marko Božiković TK Split CRO   M 1986 ST
4 Daniel Marušić TK DUBROVNIK CRO   M 1972 ST
5 Hrvoje Jagetić TK Swibir CRO   M 1975 SST
6 Corey Jacobs Philadelphia USA   M 1975 ST
7 Matej Pirc Swibir CRO   M 1984 SST
8 Tin Kaurić Triatlon Klub Velika Gorica CRO   M 1997 SST
9 Ante Bebić individual CRO   M 1984 ST
10 Luka Paliska Triatlon klub Pula CRO   M 1997 SST
11 Jorgen Huybrechts BK Kairos BEL   M 1974 ST
12 Rudy Fillee Beringen BEL   M 1970 SST
13 Boris Markota TK Swibir CRO   M 1974 SST
14 Marin Koceić TK Swibir CRO   M 1975 ST
15 Dino Belakušić TK Šibenik CRO   M 1980 ST
16 Lara Belakušić TK Šibenik CRO   Ž 2003 SST
17 Marino Jukić TK Triton CRO   M 1995 SST
18 Antun Kojundžić TK Split CRO   M 1984 SST
19 Srđan Latinović Split CRO   M 1988 SST
21 Maša Klarić tk šibenik CRO   Ž 2010 AQpA
22 Ante Klarić tk šibenik CRO   M 2004 SST
23 Branko Tucak TK SPLIT CRO   M 1963 ST
24 POMALO
   Krešimir Dobrović
   Ana Dodig
   Mislav Lončar

  TK Split
  TK Split
  Split  

  CRO
  CRO
  CRO

  M
  Ž
  M

  1984    
  1982    
  1976    

  ST
   štafeta
25 Luka Čirjak Zadar CRO   M 1983 ST
26 Marton Trencseni Budapest HUN   M 1981 ST
27 Ante Soža Tk Šibenik  CRO   M 1988 SST
28 Jakov Grbeša TK Split CRO   M 1977 ST
29 Petra Koceić TK Split CRO   Ž 2002 SST
30 Dina Kuiš TK Jarun CRO   Ž 1980 SST
31 Ivan Matić TK Zrinski CRO   M 1981 SST
32 Lukas Padmosoekarto TK SWIBIR CRO   M 2003 SST
33 Andrej Padmosoekarto TK SWIBIR CRO   M 2008 AQpA
34 Filip Filošević TK SWIBIR CRO   M 2000 SST
35 Maks Ćošič TK SWIBIR CRO   M 2004 SST
36 Edi Ivanov TK SWIBIR CRO   M 2006 SST
37 Petra Kramar TK SWIBIR CRO   Ž 2001 SST
38 Željka Šaban Miličić TK SWIBIR CRO   Ž 1983 SST
39 Sonja Škevin TK SWIBIR CRO   Ž 1995 SST
40 Vinko Vrebac TK SWIBIR CRO   M 1985 SST
41 Til Ocvirk TK SWIBIR CRO   Ž 2002 SST
42 Lana Marinić TK SWIBIR CRO   Ž 2003 SST
43 Patrik Šmejkal TK SWIBIR CRO   M 2006 SST
44 Dalibor Vujević TK SWIBIR CRO   M 1982 SST
45 Mateja Vojinović TK SWIBIR CRO   Ž 2001 SST
46 Jere Bolanča Primošten CRO   M 1988 ST
47 Tomislav Karlović TK Zrinski CRO   M 1975 SST
48 Alena Detan Karlović TK Zrinski CRO   Ž 1977 SST
49 Hrvoje Pauković Tk Zrinski CRO   M 1973 SST
50 Gabriel Barac TK Rival CRO   M 2004 SST
51 Aurora Valinčić TK Rival CRO   Ž 2005 SST
52 Lana Vale TK Rival CRO   Ž 2006 SST
53 Maja Urban TK TRI-TIM OSIJEK CRO   Ž 1987 SST
54 Leonarda Nago TK TRI-TIM OSIJEK CRO   Ž 2001 SST
55 Katarina Šuvak TK TRI-TIM OSIJEK CRO   Ž 2000 SST
56 Lana Jurić TK TRI-TIM OSIJEK CRO   Ž 2002 SST
57 Ivana Granoša TK TRI-TIM OSIJEK CRO   Ž 2000 SST
58 Bruno Tompa TK TRI-TIM OSIJEK CRO   M 2002 SST
59 Matej Jukić TK TRI-TIM OSIJEK CRO   M 1994 SST
60 Jan Lukić TK TRI-TIM OSIJEK CRO   M 2002 SST
61 Dominik Živalj TK TRI-TIM OSIJEK CRO   M 2002 SST
62 Tonci Kalinic Split CRO   M 1978 ST
63  
64  
65  
66  
67  
68  
69  
70  
 

 ST
 SST


- sprint triatlon
- supersprint triatlon






 
sponzori