Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
podnaslov
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

 REZULTATI

 
 
 
 
 

Rezultati sprint duatlon

 
 
 
 

Rezultati sprint duatlon - muškarci

 
Por St.br. Ime i prezime Klub Drž Kat Trk 1 Bicikla Trk 2 Ukupno
1 70 Dalibor Vujević TK Swibir CRO M30 00:19:40 00:32:29 00:08:20 01:00:29
2 19 Marino Jukić TK Triton CRO M20 00:19:41 00:34:15 00:08:30 01:02:26
3 74 Marin Koceić TK Swibir CRO M40 00:20:31 00:33:24 00:08:43 01:02:38
4 175 Bruno Škrinjarić Triatlon klub Maksimir CRO M30 00:20:28 00:34:49 00:09:12 01:04:29
5 186 Ivica Vrgoč TK Split CRO M40 00:22:26 00:34:23 00:09:14 01:06:03
6 198 Marinko Čubrilo TK Split CRO M30 00:22:25 00:34:26 00:09:19 01:06:10
7 113 Goran Đurić Triatlon klub Maksimir CRO M30 00:23:01 00:33:46 00:09:58 01:06:45
8 177 Matko Sarić Triatlon klub Maksimir CRO MJ 00:22:56 00:34:01 00:09:55 01:06:52
9 11 Mario Šporčić Triatlon klub Maksimir CRO M40 00:23:00 00:33:59 00:10:23 01:07:22
10 172 Branko Carević TK Split CRO M45 00:23:30 00:43:04 00:05:05 01:11:39
11 196 Antun Kojundžić TK Split CRO M30 00:23:32 00:37:24 00:11:29 01:12:25
12 163 Milan Pernar Triatlon klub Maksimir CRO M60 00:26:09 00:36:31 00:11:26 01:14:06
13 139 Matko Belas Trogir CRO M40 00:26:35 00:38:55 00:11:27 01:16:57
14 82 Lukas Crvelin Tk Split CRO J 00:26:37 00:46:49 00:13:48 01:27:14
15 138 Draško Vujović TK Split CRO M60 00:32:50 00:46:15 00:12:57 01:32:02
.
 
 
 
 
 

Rezultati sprint duatlon - žene

 
Por St.br. Ime i prezime Klub Drž Kat Trk 1 Bicikla Trk 2 Ukupno
1 100   Nataša Šustić   TRIATLON KLUB SPLIT CRO Ž30 00:23:04 00:38:16 00:09:49 01:11:09
2 98   Petra Koceić   TK Split CRO MJ 00:26:17 00:38:15 00:10:18 01:14:50
3 31   Dina Kuiš   TK Jarun CRO Ž30 00:25:49 00:38:46 00:10:34 01:15:09
4 167   Tamara Carević   TK Split CRO Ž40 00:29:44 00:48:38 00:12:48 01:31:10
.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rezultati supersprintsprint duatlon

 
 
 
 
 

Rezultati sprint duatlon - muškarci

 
Por St.br. Ime i prezime Klub Drž Kat Trk 1 Bicikla Trk 2 Ukupno
14 170   Marko Ivančić   Triatlon klub Maksimir CRO K 0:09:05 0:22:45 0:05:18 0:37:08
15 199   Filip Carević   TK Split CRO K 0:09:06 0:24:52 0:04:10 0:38:08
.
 
 
 
 
 

Rezultati sprint duatlon - žene

 
Por St.br. Ime i prezime Klub Drž Kat Trk 1 Bicikla Trk 2 Ukupno
1 179   Roza Šporčić   Triatlon klub Maksimir CRO K 0:10:33 0:24:32 0:05:46 0:40:51
2 181   Lana Vale   TK Rival CRO MK 0:10:07 0:27:07 0:05:37 0:42:51
3 187   Aurora Valincic   Triatlon klub Rival, Rijeka CRO K 0:12:16 0:24:54 0:06:47 0:43:57
.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rezultati: ulična utrka

 
 
 
 
 

Rezultati: ulična utrka - muškarci

 
Por St.br. Ime i prezime Klub Drž Kat Rezultat
1 19 Marino Jukić TK Triton CRO S 00:20:01
2 110 Bruno Škrinjarić Triatlon klub Maksimir CRO S2 00:20:08
3 115 Tomislav Kopač AK IMOTSKI CRO S2 00:20:24
4 120 Krešo Barić ASK škola trčanja CRO V1 00:20:51
5 112 Marko Lončar Imotski CRO S 00:23:28
6 148 Zvonimir Režić Cetina adventure Sinj CRO S2 00:24:05
7 143 Joško Bezić Split CRO V2 00:26:50
8 121 Lovre Carević Jadran Split CRO K 00:27:38
9 128 Damir Bilandžić Tk Split CRO V3 00:28:23
10 108 Darko Krmek MK Marjan CRO V4 00:28:36
11 119 Ivan Gverić Vrlika CRO S2 00:28:50
12 142 Siniša Parović IND CRO V2 00:29:47
13 75 Nenad Nezmeškal Split CRO V4 00:31:07
14 107 Jakov Teklić MK.Marjan CRO V5 00:36:03
15 117 Robert Antunović Split CRO S2 00:36:52
.
 
 
 
 
 

Rezultati: ulična utrka - žene

 
Por St.br. Ime i prezime Klub Drž Kat Rezultat
1 140 Nikolina Šustić Stanković MK MARJAN CRO S2 00:20:15
2 57 Antonija Samardžić Vrlika CRO K 00:24:51
3 124 Ana Bezić Ak Solin CRO V1 00:26:07
4 111 Sanja Klarin MK Velika Gorica CRO S2 00:26:21
5 123 Maja Negovanović MK Marjan CRO S2 00:28:48
6 94 Jelena Bilić Aerobic Studio Sinj CRO S2 00:31:21
7 97 Valentina Šporčić Triatlon klub Maksimir CRO V1 00:31:47
8 116 Julija Antunović Split CRO S2 00:35:51
.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
sponzori