logo
 
 
 
 
      dobro došli
                      Triatlon klub Split
 
 

      Danas je godine      

 



 
 
22. MARJANSKI ĐIR
 
 
 
 
  LISTA PRIJAVLJENIH NATJECATELJA
 
 
 
 
 
 
 
 

Spisak prijavljenih natjecatelja do 18.08.2020.

 
   Sprint triatlon
 
 
Red.br.

Number
Ime i prezime

Name and last name
Klub ili grad

Club or city
Država

Country
Spol

Gender
Godište

Birthyear
1 Marijan Radeljić TK Split CRO   M   1956
2 Antun Kojundžić Triatlon klub Split CRO   M   1984
3 Jakov Grbeša Triatlon Klub Split CRO   M   1977
4 Silvio Amižić TK Split CRO   M   1970
5 Borko Prvan TK Jarun CRO   M   1951
6 Armand Surwilo TRIASS Tychy POL   M   1961
7 Mario Kos FKK CRO   M   1967
8 Ana Lučić TK Dubrovnik CRO   Ž   2001
9 Marinko Čubrilo Triatlon klub Split CRO   M   1983
10 Josip Bepo Labetic TK Split CRO   M   1988
11 Zlatko Sir Triatlon klub Varaždin CRO   M   1956
12 Made Žeravica Dubrovnik CRO   Ž   1983
13 Niko Madesko TK Dubrovnik CRO   M   1994
14 Branko Dodig TK Split CRO   M   1983
15 Ana Dodig TK Split CRO   Ž   1982
16 Srđan Latinović Split CRO   M   1988
17 Daniel Marušić TK DUBROVNIK CRO   M   1972
18 Mario Kušar Dubrovnik CRO   M   1971
19 Zoran Kos Tk SWIBIR CRO   M   1965
20 Danijela Kos Tk SWIBIR CRO   Ž   1974
21 Goran Pulig Dubrovnik CRO   M   1977
22 Draško Vujović TK Split CRO   M   1959
23 Željko Trivić TK Swibir CRO   M   1965
24 Sandra Bogdanović TK Swibir CRO   Ž   1972
25 Sandra Ivanković Dubrovnik CRO   Ž   1984
26 Gabriel Barac TK Rival CRO   M   2004
27 Miroslav Marić TK Rival CRO   M   1981
28 Matko Medak Komin CRO   M   1973
29 Jerko Zunic BK KAIROS CRO   M   1977
30 Drazen Radas TK Split CRO   M   1966
31 Vik Lalic TK Split CRO   M   1976
32 Zvonimir Tumpić Triatlon klub Varaždin CRO   M   1946
33 Ivona Pivac Krivošija TK Split CRO   Ž   1974
34 Zoran Krivošija TK Split CRO   M   1974
35 Marko Varga Tk Swibir CRO   M   2002
36 Vedran Jović TK 3MAX CRO   M   1983
37 Renato Žic TK Rival CRO   M   1976
38 Jorgen Huybrechts BK Kairos BEL   M   1974
39 Teodor Pichler TK   Varaždin CRO   M   1951
40 Viktor Novak Bk Kairos CRO   M   1979
41 Marko Božiković TK Split CRO   M   1986
42 Ivica Parčina TK Split CRO   M   1980
43 Petra Koceić TK Split CRO   Ž   2002
44 Milan Pernar TK Maksimir CRO   M   1959
45 Marijan Brlecic TK Swibir CRO   M   1983
46 Marko Rebić TK Swibir CRO   M   1974
47 Tin Rebić TK Swibir CRO   M   2004
48 Marta Mihelj Swibir CRO   Ž   2002
49 Maks Čošić TK SWIBIR/Zagreb CRO   M   2004
50 Vedran Čoti TK Zagreb CRO   M   1977
51 Vinko Vrebac TK Swibir CRO   M   1985
52 Matija Avirović TK Swibir CRO   M   1994
53 Sonja Škevin TK Swibir CRO   Ž   1995
54 Duje Šarić Split CRO   M   1996
55 Arian Rajh TK Zrinski CRO   M   1980
56 Marco Ganassin A3 triathlon ITA   M   1983
57 Damir Šegota TK Rival CRO   M   1960
58 Tamara Carević TK Split CRO   Ž   1975
59 Branko Carević Tk Split CRO   M   1974
60 Zeljka Saban Milicic Tk Swibir CRO   Ž   1983
61 Romeo Makaj TK Split CRO   M   1958
62 Andrej Vistica TK Swibir CRO   M   1983
63 Dean Kocijan TK Swibir CRO   M   1974
64 David Pollak TK Swibir CRO   M   1998
65 Tan Perkov Kolnec TK Zrinski CRO   M   2003
66 Adrian Žgaljić TK Zrinski CRO   M   1992
67 Kristian Hrbić TK Zrinski CRO   M   1993
68 Martin Štefan TK Zrinski CRO   M   1996
69 Nikolina Brešković TK Zrinski CRO   Ž   2003
70 Luka Dumančić TK Zrinski CRO   M   1998
71 Nika Rimaj TK Zrinski CRO   Ž   2000
72 Fran Karlović TK Zrinski CRO   M   2002
73 Lukas Padmosoekarto TK Zrinski CRO   M   2003
74 Tomislav Karlović TK Zrinski CRO   M   1975
75 Alena Detan Karlović TK Zrinski CRO   Ž   1977
76 Alenka Urdih Štefanac TK Zrinski CRO   Ž   1973
77 Goran Đurić Triatlon klub Maksimir CRO   M   1982
78 Ivan Župan Triatlon klub Maksimir CRO   M   1980
79 Matija Maček Triatlon klub Maksimir CRO   M   1980
80 Matko Sarić Triatlon klub Maksimir CRO   M   2002
81 Marko Stipčević Triatlon klub Maksimir CRO   M   1976
82 Bruno Škrinjarić Triatlon klub Maksimir CRO   M   1987
83 Eugen Popović Triatlon klub Maksimir CRO   M   1996
84 Silvije Tomac Triatlon klub Maksimir CRO   M   1994
85 Siniša Jeličić Split CRO   M   1977
86 Ante Škugor Split CRO   M   1994
87 Zdenko Horjan TK Zrinski CRO   M   1971
88 Vladimir Glumac Split CRO   M   1976
89 Ivana Brebric TK Zrinski CRO   Ž   1974
90 Matko Belas Swibir CRO   M   1976
91 Mislav Hanza TRIATLON KLUB MATULJI CRO   M   2004
92 Dario Stipanić TRIATLON KLUB MATULJI CRO   M   2003
93 Marin Babin TRIATLON KLUB MATULJI CRO   M   1984
94 Michael Ban TRIATLON KLUB MATULJI CRO   M   1986
95 Marko Hanza TRIATLON KLUB MATULJI CRO   M   1972
96 Domagoj Pauković TRIATLON KLUB MATULJI CRO   M   1989
97 Ana Grbac TRIATLON KLUB MATULJI CRO   Ž   1985
98 Anamarija Grbčić-pahlić TRIATLON KLUB MATULJI CRO   Ž   1977
99 Sunčana Smokvina Hanza TRIATLON KLUB MATULJI CRO   Ž   1973
100 Saša Pahlić TRIATLON KLUB MATULJI CRO   M   1976
101 Ivan Gobin Zadar CRO   M   1979
102 Nenad Vudrić Tk Swibir CRO   M   1980
103 Hrvoje Baranović Triatlon klub ZADAR CRO   M   1977
104 Marko Ivančić Triatlon klub Maksimir CRO   M   2004
105 Mateja Perko Triatlon klub Maksimir CRO   Ž   2002
106 Roberto Carfagno TK Zadar CRO   M   1971
107 Igor Mandusic TK Split CRO   M   1974
108 Ivica Sedlar TK Split CRO   M   1977
109 Lahorka Kuhar TK Zrinski CRO   Ž   1977
110 Marko Vukušić TK Split CRO   M   1984
111 Mile Rukavina TK Zadar CRO   M   1974
112 Mijo Bebic Split CRO   M   1978
113 Elisabetta Vitasović HTS CRO   Ž   1997
114 Dejan Patričević TK Samobor CRO   M   1975
115 Jadran Domančić TK Samobor CRO   M   1971
116 Mario Balić TK Split CRO   M   1985
117 Boris Markota TK Swibir CRO   M   1974
 

 ST
 SST
 AQu9
 AQu11


- sprint triatlon
- supersprint triatlon
- akvatlon U9
- akvatlon U11



 
 
 
startna lista: sprint triatlom - muški
 
startna lista: sprint triatlom - žene
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Spisak prijavljenih natjecatelja do 18.08.2020.

 
   Supersprint triatlon
 
 
Red.br.

Number
Ime i prezime

Name and last name
Klub ili grad

Club or city
Država

Country
Spol

Gender
Godište

Birthyear
1 Aurora Valinčić TK Rival CRO   Ž   2005
2 Lana Vale TK Rival CRO   Ž   2006
3 Antonio Lenac TK Rival CRO   M   2006
4 Borna Dobravac TK Rival CRO   M   2006
5 Luka Lenac TK Rival CRO   M   2006
6 Toma Amižić TK Split CRO   M   2006
7 Filip Vilenica TK Swibir CRO   M   2005
8 Luka Rebić TK Swibir CRO   M   2008
9 Pablo Benko TK Swibir CRO   M   2006
10 Mila Trkulja TK Swibir CRO   Ž   2007
11 Filip Carević TK Split CRO   M   2005
12 Lovre Carević TK Split CRO   M   2008
13 Andro Sertić TK Swibir CRO   M   2006
14 Edi Ivanov TK Swibir CRO   M   2006
15 Tin Karlović  TK Zrinski CRO   M   2005
16 Jan Štefanac TK Zrinski CRO   M   2007
17 Karlo Brebrić TK Zrinski CRO   M   2006
18 Nika Bošnjak TK Zrinski CRO   Ž   2005
19 Dora Andrić TK Zrinski CRO   Ž   2005
20 Dea Rajković TK Zrinski CRO   Ž   2007
21 Marin Stipčević Triatlon klub Maksimir CRO   M   2005
22 Filip Dereta Triatlon klub Maksimir CRO   M   2006
23 Neo Ćiković TRIATLON KLUB MATULJI CRO   M   2007
24 Loris Faustini TRIATLON KLUB MATULJI CRO   M   2005
25 Daniel Pleše TRIATLON KLUB MATULJI CRO   M   2005
26 Mark Surina TRIATLON KLUB MATULJI CRO   M   2005
27 Tia Kinkela TRIATLON KLUB MATULJI CRO   Ž   2005
28 Antonio Jakopčević TRIATLON KLUB MATULJI CRO   M   2005
29 Duje Sedlar TK Split CRO   M   2007
30 Karlo Bakić TK Split CRO   M   2004
31 Nicole  Fornažar TK Pula CRO   Ž   2006
32 Andrea Dravec TK Pula CRO   M   2008
33 Patrik Šmejkal TK SWIBIR CRO   M   2006
 

 ST
 SST
 AQu9
 AQu11


- sprint triatlon
- supersprint triatlon
- akvatlon U9
- akvatlon U11



 
 
 
startna lista: supersprint - muškarci i žene
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Spisak prijavljenih natjecatelja do 18.08.2020.

 
   Akvatlon U11
 
 
Red.br.

Number
Ime i prezime

Name and last name
Klub ili grad

Club or city
Država

Country
Spol

Gender
Godište

Birthyear
1 Einar Miletić TK Rival CRO   M   2009
2 Lovro Dobravac TK Rival CRO   M   2010
3 Kaja Malezija SWIBIR CRO   Ž   2009
4 Katarina Starčević Swibir CRO   Ž   2009
5 Pia Rajković TK Zrinski CRO   Ž   2009
6 Zara Horjan TK Zrinski CRO   Ž   2009
7 Ema Andrijević Triatlon klub Maksimir CRO   Ž   2009
8 Marta Brebrić IND, Zagreb CRO   Ž   2009
9 Una Saračević TRIATLON KLUB MATULJI CRO   Ž   2010
10 Petar Šimun Omazić Swibir CRO   M   2009
11 Ema Babin TRIATLON KLUB MATULJI CRO   Ž   2010
12 Carol Stojanovic TK Pula CRO   M   2009
13 Antea Dobrović TK Split CRO   Ž   2009
14 Vito Palavra Individualac CRO   M   2009
 

 ST
 SST
 AQu9
 AQu11


- sprint triatlon
- supersprint triatlon
- akvatlon U9
- akvatlon U11



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Spisak prijavljenih natjecatelja do 18.08.2020.

 
   Akvatlon U9
 
 
Red.br.

Number
Ime i prezime

Name and last name
Klub ili grad

Club or city
Država

Country
Spol

Gender
Godište

Birthyear
1 Lan Marić TK Rival CRO   M   2011
2 Marija Rebić TK Swibir CRO   Ž   2011
3 Dora Horjan TK Zrinski CRO   Ž   2013
4 Jana Petric Triatlon klub Maksimir CRO   Ž   2012
5 Lovro Sakač Triatlon klub Maksimir CRO   M   2011
6 Ana Babin TRIATLON KLUB MATULJI CRO   Ž   2013
7 Mateo Grbac TRIATLON KLUB MATULJI CRO   M   2011
8 Lovro Hanza TRIATLON KLUB MATULJI CRO   M   2011
9 Matej Surina TRIATLON KLUB MATULJI CRO   M   2011
10 Vito Lalic TK Split CRO   M   2013
11 Kajo Sedlar TK Split CRO   M   2011
12 Arian Dravec TK Pula CRO   M   2011
13 Patrick Stojanovic TK Pula CRO   M   2011
14 Mila Dobrović TK Split CRO   Ž   2013
15 Lovro Palavra Split CRO   M   2013
16 Andelko Calusic Tk maksimir CRO   M   1979
 

 ST
 SST
 AQu9
 AQu11


- sprint triatlon
- supersprint triatlon
- akvatlon U9
- akvatlon U11



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Spisak prijavljenih natjecatelja do 18.08.2020.

 
   Štafete - sprint triatlon
 
 
Red.br.

Number
Ime i prezime

Name and last name
Klub ili grad

Club or city
Država

Country
Spol

Gender
Godište

Birthyear
1 MA-OŠ-MALO SUTRA
   Branko Tucak
   Mate Vodanović
   Roko Pribičević

  TK Split
  Pruga Ma-St
  Pd Imber  

  CRO
  CRO
  CRO
 
  M
  M
  M

  1963   
  1975   
  1981   
2 KLONOVI
   Hrvoje Radeljić
   Marijan Radeljić
   Hrvoje Radeljić

  Split
  Split
  Split  

  CRO
  CRO
  CRO
 
  M
  M
  M

  1986   
  1956   
  1986   
3 COKOLADNI SUFLE
   Mladen Mijic
   Pjero Juric
   Mate Buzov

  TRIATLON KLUB SPLIT
  KREMPITA TEAM
  TRIATLON KLUB SPLIT  

  CRO
  CRO
  CRO
 
  M
  M
  M

  2002   
  2005   
  2003   
 

 ST
 SST
 AQu9
 AQu11


- sprint triatlon
- supersprint triatlon
- akvatlon U9
- akvatlon U11



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ARHIVA:

 

AKTUALNO:

TK Split:

 
 
 
 
face
 
   TOF
 

 

 
 
 

22. MARJANSKI
ĐIR
2020:

 
 

 
NASLOVNA

 

 
O KLUBU

 

UTRKE

 

LINKOVI

 

ŠKOLA
TRIATLONA

 
 
 
face

   Tk St