logo
 
 
 
 
      dobro došli
                      Triatlon klub Split
 
 

      Danas je godine      

 



 
 
SPLITSKI DUATLON-TRIATLON KUP 2020,
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2020. godina
 
 
  2019. godina
 
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 
 
 

duatlon-triatlon KUP 2020.
 
 
 
 
 
 
 
 

Split, 13.06.2020.

 
2. kolo
sprint triatlon
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Fotografije: TK Split
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rezultati:     sprint triatlon
 
poredak Ime i prezime Klub kategorija plivanje
750 m
bicikla
20 km
ukupno:
plivanje
i bicikla
trčanje
5 km
konačni
rezultat
Bodovi
1 Andrej Vištica TK Swibir S 00:09:14 00:35:08 00:44:22 00:17:10 01:01:32 150
2 Marin Koceić TK Swibir V 00:09:01 00:35:15 00:44:16 00:18:50 01:03:06 135
3 Toni Elezović TK SPLIT S 00:09:00 00:35:10 00:44:10 00:19:26 01:03:36 125
4 Dalibor Vujević TK Swibir S 00:10:31 00:36:12 00:46:43 00:17:34 01:04:17 120
5 Matej Jukić TK 3Team Osijek S 00:09:46 00:36:56 00:46:42 00:18:11 01:04:53 115
6 Mijo Bebić TK SPLIT V 00:10:10 00:35:46 00:45:56 00:21:01 01:06:57 110
7 Srđan Latinović TK SPLIT S 00:09:14 00:37:36 00:46:50 00:21:56 01:08:46 105
8 Jorgen Hoybrechts BK Kairos V 00:11:40 00:37:10 00:48:50 00:20:10 01:09:00 100
9 Duje Šarić ind S 00:10:10 00:40:50 00:51:00 00:19:00 01:10:00 98
10 Marinko Čubrilo TK SPLIT S 00:11:38 00:39:52 00:51:30 00:19:21 01:10:51 96
11 Branko Carević TK SPLIT V 00:10:31 00:39:55 00:50:26 00:21:01 01:11:27 94
12 Antun Kojundžić TK SPLIT S 00:10:31 00:40:07 00:50:38 00:21:01 01:11:39 92
13 Josip Bepo Labetić TK SPLIT S 00:10:59 00:39:56 00:50:55 00:21:11 01:12:06 90
14 Mate Boban ind S 00:12:10 00:40:40 00:52:50 00:20:10 01:13:00 88
15 Marko Vukušić TK SPLIT S 00:11:25 00:38:57 00:50:22 00:24:23 01:14:45 86
16 Boris Markota TK Swibir V 00:11:55 00:41:06 00:53:01 00:21:53 01:14:54 84
17 Igor Mandušić TK SPLIT V 00:11:30 00:39:57 00:51:27 00:24:03 01:15:30 82
18 Saša Jocić ind V 00:11:53 00:40:38 00:52:31 00:24:15 01:16:46 80
19 Viktor Novak BK Kairos V 00:11:48 00:42:26 00:54:14 00:22:51 01:17:05 78
20 Dražen Radaš TK SPLIT V 00:13:05 00:43:09 00:56:14 00:21:27 01:17:41 76
21 Mario Balić TK SPLIT S 00:11:55 00:41:01 00:52:56 00:24:56 01:17:52 74
22 Jakov Grbeša TK SPLIT V 00:12:25 00:43:16 00:55:41 00:22:13 01:17:54 72
23 Ana Dodig TK SPLIT S 00:11:25 00:44:16 00:55:41 00:22:17 01:17:58 150
24 Jerko Žunić BK Kyros V 00:12:11 00:42:38 00:54:49 00:23:53 01:18:42 70
25 Ivica Parčina TK SPLIT V 00:14:30 00:43:00 00:57:30 00:22:10 01:19:40 68
26 Tonči Kalinić ind V 00:13:28 00:44:12 00:57:40 00:22:23 01:20:03 66
27 Silvio Amižić TK SPLIT V 00:13:05 00:44:09 00:57:14 00:23:07 01:20:21 64
28 Deni Dumanić TK SPLIT V 00:14:39 00:45:26 01:00:05 00:22:50 01:22:55 62
29 Dubravko Markota ind S 00:12:53 00:48:17 01:01:10 00:23:51 01:25:01 60
30 Zoran Krivošija TK SPLIT V 00:14:05 00:46:18 01:00:23 00:24:49 01:25:12 58
31 Romeo Makaj TK SPLIT V 00:14:22 00:45:44 01:00:06 00:27:44 01:27:50 56
32 Ivona Pivac Krivošija TK SPLIT V 00:13:08 00:47:51 01:00:59 00:26:51 01:27:50 135
33 Ivica Šošić TK ZVONČAC V 00:15:11 00:45:57 01:01:08 00:26:43 01:27:51 54
34 Tamara Carević TK SPLIT V 00:13:11 00:47:55 01:01:06 00:33:14 01:34:20 125
35 Zvonimir Burilović TK SPLIT V 00:14:55 00:56:30 01:11:25 00:26:38 01:38:03 52
36 Ivo Kovačić Triclub Doha V 00:16:40 00:56:58 01:13:38 00:28:25 01:42:03 50
37 Draško Vujović TK SPLIT V 00:13:55 00:56:48 01:10:43 00:31:59 01:42:42 48
38 Frane Miloš TK SPLIT S 00:11:25 DSQ 0
 
 
 
 
 
 
Rezultati:     supersprint triatlon
 
poredak Ime i prezime Klub kategorija plivanje
375 m
bicikla
10 km
ukupno:
plivanje
i bicikla
trčanje
2,5 km
konačni
rezultat
Bodovi
1 Filip Carević TK SPLIT K 00:05:40 00:15:21 00:22:46 00:09:18 00:33:49 150
2 Mate Buzov TK SPLIT J 00:06:55 00:15:21 00:24:01 00:10:46 00:36:32 0
3 Toma Amižić TK SPLIT K 00:06:19 00:15:57 00:24:01 00:13:06 00:38:52 135
4 Pjero Jurić ind K 00:06:56 00:27:11 00:35:52 00:11:27 00:49:04 125
5 Lovre Carević TK SPLIT K 00:06:35 00:26:23 00:34:43 00:16:37 00:53:05 120
 
 
 
 
 
 
Rezultati:    sprint akvatlon -- juniori, seniori, veterani
 
poredak Ime i prezime Klub kategorija plivanje
750 m
trčanje
5 km
konačni
rezultat
Bodovi
1 Josip Škorić ind V 00:14:32 00:26:38 0:41:10 0
 
 
 
 
 
 
staza
 
 
 
 
najava


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
  crnobijelo
 
 

ARHIVA:

AKTUALNO:

 
 
 

 
ČLANCI:

 
 

 
IZ NOVINA:

 
 
 

DUATLON
TRIATLON
KUP:

 
 
 

 
NASLOVNA

 
 

 
O KLUBU

 
 
 

UTRKE

 
 
 

LINKOVI

 
 
 

ŠKOLA
TRIATLONA

 
 
 
 
face