logo
 
 
 
 
      dobro došli
                      Triatlon klub Split
 
 

      Danas je godine      

 



 
 
SPLITSKI DUATLON-TRIATLON KUP 2020,
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2020. godina
 
 
  2019. godina
 
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 
 
 

duatlon-triatlon KUP 2020.
 
 
 
 
 
 
 
 

Split, 04.07.2020.

 
4. kolo
sprint triatlon
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Fotografije: Krešimir Tijardović
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rezultati:     sprint triatlon
 
poredak Ime i prezime Klub kategorija plivanje
750 m
bicikla
20 km
ukupno:
plivanje
i bicikla
trčanje
5 km
konačni
rezultat
Bodovi
1 Jadran Domančić TK Samobor S 00:10:28 00:34:34 00:45:02 00:17:42 01:02:44 150
2 Mijo Bebić TK SPLIT V 00:10:29 00:34:33 00:45:02 00:21:28 01:06:30 135
3 Duje Šarić ind S 00:11:26 00:38:33 00:49:59 00:18:31 01:08:30 125
4 Marinko Čubrilo TK SPLIT S 00:12:20 00:37:19 00:49:39 00:18:53 01:08:32 120
5 Jorgen Hoybrechts BK Kairos V 00:12:30 00:36:39 00:49:09 00:21:11 01:10:20 115
6 Marko Božiković TK SPLIT S 00:12:12 00:38:02 00:50:14 00:21:09 01:11:23 110
7 Frane Miloš TK SPLIT S 00:12:10 00:37:53 00:50:03 00:21:24 01:11:27 105
8 Mate Boban ind S 00:13:23 00:38:39 00:52:02 00:19:59 01:12:01 100
9 Josip Bepo Labetić TK SPLIT S 00:12:15 00:38:27 00:50:42 00:24:13 01:14:55 98
10 Filip Baleta ind S 00:10:31 00:43:09 00:53:40 00:21:20 01:15:00 96
11 Marko Vukušić TK SPLIT S 00:12:30 00:39:37 00:52:07 00:23:16 01:15:23 94
12 Saša Jocić ind V 00:13:00 00:39:12 00:52:12 00:23:35 01:15:47 92
13 Ante Matić TK SPLIT S 00:14:35 00:39:58 00:54:33 00:22:57 01:17:30 90
14 Silvio Amižić TK SPLIT V 00:13:34 00:41:56 00:55:30 00:23:09 01:18:39 88
15 Tonči Kalinić ind V 00:14:25 00:42:33 00:56:58 00:22:27 01:19:25 86
16 Pjero Jurić ind K 00:13:57 00:40:37 00:54:34 00:25:28 01:20:02 0
17 Deni Dumanić TK SPLIT V 00:15:11 00:43:06 00:58:17 00:22:10 01:20:27 84
18 Ivica Sedlar TK Split S 00:16:34 00:42:04 00:58:38 00:22:03 01:20:41 82
19 Lukas Crvelin TK SPLIT J 00:13:49 00:43:21 00:57:10 00:24:32 01:21:42 80
20 Marko Galić TK SPLIT J 00:14:40 00:42:22 00:57:02 00:25:23 01:22:25 78
21 Jakov Grbeša TK SPLIT V 00:13:47 00:45:02 00:58:49 00:23:55 01:22:44 76
22 Siebe Schets ind S 00:16:49 00:41:49 00:58:38 00:24:24 01:23:02 74
23 Ivica Šošić TK ZVONČAC V 00:16:38 00:41:45 00:58:23 00:27:10 01:25:33 72
24 Zoran Krivošija TK SPLIT V 00:14:47 00:45:20 01:00:07 00:26:05 01:26:12 70
25 Vladimir Glumac ind V 00:13:58 00:46:47 01:00:45 00:26:05 01:26:50 68
26 Branko Dodig TK SPLIT S 00:16:30 00:41:24 00:57:54 00:30:01 01:27:55 66
27 Krešimir Dobrović TK SPLIT S 00:12:35 00:49:35 01:02:10 00:25:50 01:28:00 64
28 Mladen Luković TK SPLIT V 00:14:10 00:48:45 01:02:55 00:25:15 01:28:10 62
29 Siniša Jeličić ind S 00:15:40 00:49:46 01:05:26 00:26:23 01:31:49 60
30 Romeo Makaj TK SPLIT V 00:16:18 00:47:14 01:03:32 00:28:49 01:32:21 58
31 Mate Božiković ind S 00:15:30 00:57:11 01:12:41 00:23:51 01:36:32 56
32 Ivo Kovačić Triclub Doha V 00:18:40 00:54:11 01:12:51 00:25:31 01:38:22 54
33 Draško Vujović TK SPLIT V 00:15:14 00:55:27 01:10:41 00:29:40 01:40:21 52
34 Matko Divić TK Imotski V 00:27:20 DSQ 0
 
 
 
 
 
 
Rezultati:     supersprint triatlon
 
poredak Ime i prezime Klub kategorija plivanje
375 m
bicikla
10 km
ukupno:
plivanje
i bicikla
trčanje
2,5 km
konačni
rezultat
Bodovi
1 Filip Carević TK SPLIT K 00:05:40 00:15:21 00:22:46 00:09:18 00:33:49 150
2 Mate Buzov TK SPLIT J 00:06:55 00:15:21 00:24:01 00:10:46 00:36:32 0
3 Toma Amižić TK SPLIT K 00:06:19 00:15:57 00:24:01 00:13:06 00:38:52 135
4 Pjero Jurić ind K 00:06:56 00:27:11 00:35:52 00:11:27 00:49:04 125
5 Lovre Carević TK SPLIT K 00:06:35 00:26:23 00:34:43 00:16:37 00:53:05 120
1 Andrej Vištica TK Swibir S 00:09:14 00:35:08 00:44:22 00:17:10 01:01:32 150
2 Marin Koceić TK Swibir V 00:09:01 00:35:15 00:44:16 00:18:50 01:03:06 135
3 Toni Elezović TK SPLIT S 00:09:00 00:35:10 00:44:10 00:19:26 01:03:36 125
4 Dalibor Vujević TK Swibir S 00:10:31 00:36:12 00:46:43 00:17:34 01:04:17 120
5 Matej Jukić TK 3Team Osijek S 00:09:46 00:36:56 00:46:42 00:18:11 01:04:53 115
6 Mijo Bebić TK SPLIT V 00:10:10 00:35:46 00:45:56 00:21:01 01:06:57 110
7 Srđan Latinović TK SPLIT S 00:09:14 00:37:36 00:46:50 00:21:56 01:08:46 100
8 Jorgen Hoybrechts BK Kairos V 00:11:40 00:37:10 00:48:50 00:20:10 01:09:00 98
9 Duje Šarić ind S 00:10:10 00:40:50 00:51:00 00:19:00 01:10:00 96
10 Marinko Čubrilo TK SPLIT S 00:11:38 00:39:52 00:51:30 00:19:21 01:10:51 94
11 Branko Carević TK SPLIT V 00:10:31 00:39:55 00:50:26 00:21:01 01:11:27 92
12 Antun Kojundžić TK SPLIT S 00:10:31 00:39:55 00:50:38 00:21:01 01:11:39 90
13 Josip Bepo Labetić TK SPLIT S 00:10:59 00:39:56 00:50:55 00:21:11 01:12:06 88
14 Mate Boban ind S 00:12:10 00:40:40 00:52:50 00:20:10 01:13:00 86
15 Marko Vukušić TK SPLIT S 00:11:25 00:38:57 00:50:22 00:24:23 01:14:45 84
16 Boris Markota TK Swibir V 00:11:55 00:41:06 00:53:01 00:21:53 01:14:54 82
17 Igor Mandušić TK SPLIT V 00:11:30 00:39:57 00:51:27 00:24:03 01:15:30 80
18 Saša Jocić ind V 00:11:53 x x x 01:16:46 78
19 Viktor Novak BK Kairos V 00:11:48 00:42:26 00:54:14 00:22:51 01:17:05 76
20 Dražen Radaš TK SPLIT V 00:13:05 00:43:09 00:56:14 00:21:27 01:17:41 74
21 Mario Balić TK SPLIT S 00:11:55 00:41:01 00:52:56 00:24:56 01:17:52 72
22 Jakov Grbeša TK SPLIT V 00:12:25 00:43:16 00:55:41 00:22:13 01:17:54 70
23 Ana Dodig TK SPLIT S 00:11:25 00:44:16 00:55:41 00:22:17 01:17:58 150
24 Jerko Žunić BK Kyros V 00:12:11 00:42:38 00:54:49 00:23:53 01:18:42 68
25 Ivica Parčina TK SPLIT V 00:14:30 00:43:00 00:57:30 00:22:10 01:19:40 66
26 Tonči Kalinić ind V 00:13:28 00:44:12 00:57:40 00:22:23 01:20:03 64
27 Silvio Amižić TK SPLIT V 00:13:05 00:44:09 00:57:14 00:23:07 01:20:21 62
28 Deni Dumanić TK SPLIT V 00:14:39 00:45:26 01:00:05 00:22:50 01:22:55 60
29 Dubravko Markota ind S 00:12:53 00:48:17 01:01:10 00:23:51 01:25:01 58
30 Zoran Krivošija TK SPLIT V 00:14:05 00:46:18 01:00:23 00:24:49 01:25:12 56
31 Romeo Makaj TK SPLIT V 00:14:22 00:45:44 01:00:06 00:27:44 01:27:50 54
32 Ivona Pivac Krivošija TK SPLIT V 00:13:08 00:47:51 01:00:59 00:26:51 01:27:50 135
33 Ivica Šošić TK ZVONČAC V 00:15:11 00:45:57 01:01:08 00:26:43 01:27:51 52
34 Tamara Carević TK SPLIT V 00:13:11 00:47:55 01:01:06 00:33:14 01:34:20 125
35 Zvonimir Burilović TK SPLIT V 00:14:55 00:56:30 01:11:25 00:26:38 01:38:03 50
36 Ivo Kovačić Triclub Doha V 00:16:40 00:56:58 01:13:38 00:28:25 01:42:03 48
37 Draško Vujović TK SPLIT V 00:13:55 00:56:48 01:10:43 00:31:59 01:42:42 46
38 Frane Miloš TK SPLIT S 00:11:25 DSQ 0
 
 
 
 
 
 
Rezultati:    sprint akvatlon -- juniori, seniori, veterani
 
poredak Ime i prezime Klub kategorija plivanje
750 m
trčanje
5 km
konačni
rezultat
Bodovi
1 Josip Škorić ind V 00:14:32 00:26:38 0:41:10 0
 
 
 
 
 
 
staza
 
 
 
 
najava


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
  crnobijelo
 
 

ARHIVA:

AKTUALNO:

 
 
 

 
ČLANCI:

 
 

 
IZ NOVINA:

 
 
 

DUATLON
TRIATLON
KUP:

 
 
 

 
NASLOVNA

 
 

 
O KLUBU

 
 
 

UTRKE

 
 
 

LINKOVI

 
 
 

ŠKOLA
TRIATLONA

 
 
 
 
face