logo
 
 
 
 
      dobro došli
                      Triatlon klub Split
 
 

      Danas je godine      

 



 
 
SPLITSKI DUATLON-TRIATLON KUP 2020,
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2020. godina
 
 
  2019. godina
 
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 
 
 

duatlon-triatlon KUP 2020.
 
 
 
 
 
 
 
 

Split, 25.07.2020.

 
5. kolo
sprint triatlon
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Fotografije: Ante Bebić
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rezultati:     sprint triatlon
       

PLIVANJE
700 m

T1 + BICIKLA + T2
21 km

PLIVANJE + T1 + BICIKLA + T2

TRČANJE
5 km

   
poredak Ime i prezime Klub kategorija Vrijeme poredak tempo
min/
100m
vrijeme poredak tempo
km/h
vrijeme poredak vrijeme poredak tempo
min/km
Konačni
rezultat
Bodovi
1 Marinko Čubrilo TK SPLIT S 00:11:51 3 00:01:42 00:38:34 1 32,67 00:50:25 2 00:19:37 1 00:03:55 01:10:02 150
2 Anđelko Čalušić TK Maksimir V 00:11:42 2 00:01:40 00:38:38 2 32,61 00:50:20 1 00:19:44 2 00:03:57 01:10:04 135
3 Filip Baleta ind S 00:10:12 1 00:01:27 00:45:28 11 27,71 00:55:40 5 00:20:22 4 00:04:04 01:16:02 125
4 Mate Boban ind S 00:12:29 5 00:01:47 00:44:03 9 28,6 00:56:32 4 00:19:44 3 00:03:57 01:16:16 120
5 Alec Cvinar ind S 00:13:50 14 00:01:59 00:42:04 7 29,95 00:55:54 3 00:20:41 5 00:04:08 01:16:35 115
6 Deni Dumanić TK SPLIT V 00:13:59 16 00:02:00 00:40:41 4 30,97 00:54:40 7 00:21:59 7 00:04:24 01:16:39 110
7 Saša Jocić ind V 00:12:31 6 00:01:47 00:41:14 5 30,56 00:53:45 6 00:23:08 11 00:04:38 01:16:53 105
8 Ante Matić TK SPLIT S 00:14:10 18 00:02:01 00:40:40 3 30,98 00:54:50 9 00:22:51 10 00:04:34 01:17:41 100
9 Silvio Amižić TK SPLIT V 00:13:23 11 00:01:55 00:41:59 6 30,01 00:55:22 8 00:22:48 9 00:04:34 01:18:10 98
10 Vik Lalić TK SPLIT V 00:12:49 7 00:01:50 00:43:25 8 29,02 00:56:14 12 00:25:48 19 00:05:10 01:22:02 96
11 Ivica Sedlar TK SPLIT S 00:15:38 21 00:02:14 00:44:38 10 28,23 01:00:16 10 00:22:13 8 00:04:27 01:22:29 94
12 Goran Martinović TK SPLIT S 00:13:10 9 00:01:53 00:46:37 12 27,03 00:59:47 11 00:25:00 16 00:05:00 01:24:47 92
13 Mladen Luković TK SPLIT V 00:13:01 8 00:01:52 00:48:58 15 25,73 01:01:59 13 00:24:40 15 00:04:56 01:26:39 90
14 Vladimir Glumac ind V 00:13:15 10 00:01:54 00:50:21 17 25,02 01:03:36 15 00:25:08 17 00:05:02 01:28:44 88
15 Vinko Kodžoman TK SPLIT S 00:17:43 24 00:02:32 00:49:48 16 25,3 01:07:31 16 00:21:39 6 00:04:20 01:29:10 86
16 Marko Pecotić ind S 00:12:20 4 00:01:46 00:50:32 18 24,93 01:02:52 14 00:26:43 21 00:05:21 01:29:35 84
17 Romeo Makaj TK SPLIT V 00:15:21 19 00:02:12 00:48:14 14 26,12 01:03:35 20 00:27:56 22 00:05:35 01:31:31 82
18 Ivica Šošić TK Zvončac V 00:20:51 25 00:02:59 00:47:28 13 26,54 01:08:19 23 00:24:17 13 00:04:51 01:32:36 80
19 Siniša Jeličić ind S 00:15:30 20 00:02:13 00:52:52 19 23,83 01:08:22 18 00:25:24 18 00:05:05 01:33:46 78
20 Mate Božiković ind S 00:13:57 15 00:02:00 00:57:13 22 22,02 01:11:10 17 00:23:14 12 00:04:39 01:34:24 76
21 Ivo Kovačić Triclub Doha V 00:17:35 23 00:02:31 00:53:20 20 23,63 01:10:55 24 00:24:38 14 00:04:56 01:35:33 74
22 Draško Vujović TK SPLIT V 00:14:09 17 00:02:01 00:56:30 21 22,3 01:10:39 22 00:32:38 23 00:06:32 01:43:17 72
23 Tamara Carević TK SPLIT V 00:13:35 13 00:01:56 01:06:25 24 18,97 01:20:00 21 00:26:35 20 00:05:19 01:46:35 150
24 Marijan Radeljić TK Zvončac V 00:21:03 26 00:03:00 00:58:06 23 21,69 01:19:09 25 00:38:19 24 00:07:40 01:57:28 70
25 Tonči Kalinić ind V 00:13:29 12 00:01:56 DNF 0
26 Ivica Parčina TK SPLIT V 00:16:25 22 00:02:21 DNF 0
 
 
 
 
 
 
Rezultati:     supersprint triatlon
 
       

PLIVANJE
375 m

T1 + BICIKLA + T2
7,5 km

PLIVANJE + T1 + BICIKLA + T2

TRČANJE
2,55 km

   
poredak Ime i prezime Klub kategorija Vrijeme poredak tempo
min/
100m
vrijeme poredak tempo
km/h
vrijeme poredak vrijeme poredak tempo
min/km
Konačni
rezultat
Bodovi
1 Filip Carević TK SPLIT K 00:05:37 1 00:01:30 00:16:05 2 27,98 00:21:42 2 00:11:09 1 00:04:28 00:32:51 150
2 Pjero Jurić ind K 00:07:06 5 00:01:54 00:15:46 1 28,54 00:22:52 1 00:11:41 3 00:04:40 00:34:33 135
3 Mate Buzov TK SPLIT J 00:06:42 4 00:01:47 00:18:10 4 24,77 00:24:52 5 00:11:21 2 00:04:32 00:36:13 0
4 Karlo Bakić TK SPLIT K 00:06:01 2 00:01:36 00:17:52 3 25,19 00:23:53 4 00:13:02 4 00:05:13 00:36:55 125
5 Toma Amižić TK SPLIT K 00:06:37 3 00:01:46 00:19:30 5 23,08 00:26:07 3 00:14:03 5 00:05:37 00:40:10 120
6 Duje Sedlar TK SPLIT K 00:07:36 6 00:02:02 DSQ 0
 
 
 
 
 
 
Rezultati:    sprint akvatlon -- juniori, seniori, veterani
 
poredak Ime i prezime Klub kategorija plivanje
750 m
trčanje
5 km
konačni
rezultat
Bodovi
1 Josip Škorić ind V 00:14:32 00:26:38 0:41:10 0
 
 
 
 
 
 
 
staza
 
 
 
 
najava


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
  crnobijelo
 
 

ARHIVA:

AKTUALNO:

 
 
 

 
ČLANCI:

 
 

 
IZ NOVINA:

 
 
 

DUATLON
TRIATLON
KUP:

 
 
 

 
NASLOVNA

 
 

 
O KLUBU

 
 
 

UTRKE

 
 
 

LINKOVI

 
 
 

ŠKOLA
TRIATLONA

 
 
 
 
face