logo
 
 
 
 
      dobro došli
                      Triatlon klub Split
 
 

      Danas je godine      

 



 
 
SPLITSKI DUATLON-TRIATLON KUP 2020,
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2020. godina
 
 
  2019. godina
 
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 
 
 

duatlon-triatlon KUP 2020.
 
 
 
 
 
 
 
 

Split, 01.08.2020.

 
6. kolo
sprint triatlon
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Fotografije: Ante Bebić  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rezultati:     sprint triatlon
       

PLIVANJE
700 m

T1 + BICIKLA + T2
21 km

PLIVANJE + T1 + BICIKLA + T2

TRČANJE
5 km

   
poredak Ime i prezime Klub kategorija Vrijeme poredak tempo
min/
100m
vrijeme poredak tempo
km/h
vrijeme poredak vrijeme poredak tempo
min/km
Konačni
rezultat
Bodovi
1 Duje Šarić TK SPLIT S 00:10:14 2 00:01:28 00:39:31 6 31,89 00:49:45 2 00:18:48 1 00:03:46 01:08:33 150
2 Anđelko Čalušić TK Maksimir V 00:12:04 3 00:01:43 00:37:53 1 33,26 00:49:57 3 00:19:42 2 00:03:56 01:09:39 135
3 Marinko Čubrilo TK SPLIT S 00:12:32 5 00:01:47 00:38:12 3 32,98 00:50:44 5 00:20:11 3 00:04:02 01:10:55 125
4 Srđan Latinović TK SPLIT S 00:10:13 1 00:01:28 00:39:26 5 31,95 00:49:39 1 00:23:18 14 00:04:40 01:12:57 120
5 Boris Markota TK SWIBIR V 00:12:41 6 00:01:49 00:40:30 9 31,11 00:53:11 8 00:21:42 6 00:04:20 01:14:53 115
6 Igor Mandušić TK SPLIT V 00:12:11 4 00:01:44 00:37:56 2 33,22 00:50:07 4 00:25:00 21 00:05:00 01:15:07 110
7 Saša Jocić ind V 00:12:43 7 00:01:49 00:39:41 7 31,75 00:52:24 6 00:23:35 16 00:04:43 01:15:59 105
8 Mate Boban ind S 00:13:40 11 00:01:57 00:41:47 11 30,16 00:55:27 10 00:20:48 4 00:04:10 01:16:15 100
9 Deni Dumanić TK SPLIT V 00:14:52 17 00:02:07 00:40:02 8 31,47 00:54:54 9 00:22:14 9 00:04:27 01:17:08 98
10 Alec Cvinar ind S 00:14:32 15 00:02:05 00:42:15 13 29,82 00:56:47 12 00:21:12 5 00:04:14 01:17:59 96
11 Ana Dodig TK SPLIT S 00:13:14 9 00:01:53 00:42:15 14 29,82 00:55:29 11 00:23:09 12 00:04:38 01:18:38 150
12 Mario Balić TK SPLIT S 00:13:42 12 00:01:57 00:38:54 4 32,39 00:52:36 7 00:28:48 25 00:05:46 01:21:24 94
13 Ivica Sedlar TK SPLIT V 00:16:57 23 00:02:25 00:41:36 10 30,29 00:58:33 14 00:23:11 13 00:04:38 01:21:44 92
14 Dubravko Markota ind V 00:13:34 10 00:01:56 00:45:38 19 27,61 00:59:12 16 00:22:48 10 00:04:34 01:22:00 90
15 Tonči Kalinić ind V 00:14:39 16 00:02:06 00:44:31 16 28,3 00:59:10 15 00:23:30 15 00:04:42 01:22:40 88
16 Ivica Parčina TK SPLIT S 00:17:16 25 00:02:28 00:42:38 15 29,55 00:59:54 17 00:23:49 17 00:04:46 01:23:43 86
17 Vinko Kodžoman TK SPLIT S 00:16:34 21 00:02:22 00:45:16 18 27,84 01:01:50 20 00:22:05 7 00:04:25 01:23:55 84
18 Zoran Krivošija TK SPLIT V 00:15:00 18 00:02:09 00:45:03 17 27,97 01:00:03 18 00:24:56 20 00:04:59 01:24:59 82
19 Branko Dodig TK SPLIT S 00:16:42 22 00:02:23 00:41:49 12 30,13 00:58:31 13 00:27:27 24 00:05:29 01:25:58 80
20 Mate Božiković ind S 00:14:13 14 00:02:02 00:49:22 24 25,52 01:03:35 23 00:23:07 11 00:04:37 01:26:42 78
21 Ivan Španjić ind V 00:17:26 26 00:02:29 00:47:15 21 26,67 01:04:41 24 00:22:06 8 00:04:25 01:26:47 76
22 Ivica Župić Cetina Adventure V 00:15:30 20 00:02:13 00:47:15 20 26,67 01:02:45 21 00:24:20 18 00:04:52 01:27:05 74
23 Marko Pecotić ind S 00:13:05 8 00:01:52 00:48:30 22 25,98 01:01:35 19 00:25:35 22 00:05:07 01:27:10 72
24 Ivona Pivac Krivošija TK SPLIT V 00:14:03 13 00:02:00 00:48:42 23 25,87 01:02:45 22 00:27:08 23 00:05:26 01:29:53 135
25 Boro Stipić ind V 00:15:25 19 00:02:12 00:49:32 25 25,44 01:04:57 25 00:28:55 26 00:05:47 01:33:52 70
26 Antonio Buljan ind S 00:17:02 24 00:02:26 00:56:10 26 22,43 01:13:12 26 00:24:26 19 00:04:53 01:37:38 68
27 Marijan Radeljić TK Zvončac V 00:22:50 27 00:03:16 00:57:10 27 22,04 01:20:00 27 DNF 0
 
 
 
 
 
 
Rezultati:     supersprint triatlon
 
       

PLIVANJE
375 m

T1 + BICIKLA + T2
7,5 km

PLIVANJE + T1 + BICIKLA + T2

TRČANJE
2,55 km

   
poredak Ime i prezime Klub kategorija Vrijeme poredak tempo
min/
100m
vrijeme poredak tempo
km/h
vrijeme poredak vrijeme poredak tempo
min/km
Konačni
rezultat
Bodovi
1 Pjero Jurić ind K 00:07:30 2 00:02:00 00:15:25 1 29,19 00:22:55 2 00:12:27 1 00:04:59 00:35:22 150
2 Toma Amižić TK SPLIT K 00:06:40 1 00:01:47 00:17:26 2 25,81 00:24:06 1 00:14:31 3 00:05:48 00:38:37 135
3 Duje Sedlar TK SPLIT K 00:07:44 3 00:02:04 00:20:01 3 22,48 00:27:45 3 00:14:00 2 00:05:36 00:41:45 125
 
 
 
 
 
 
Rezultati:    sprint akvatlon -- juniori, seniori, veterani
 
poredak Ime i prezime Klub kategorija plivanje
750 m
trčanje
5 km
konačni
rezultat
Bodovi
1 Josip Škorić ind V 00:14:32 00:26:38 0:41:10 0
 
 
 
 
 
 
 
staza
 
 
 
 
najava


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
  crnobijelo
 
 

ARHIVA:

AKTUALNO:

 
 
 

 
ČLANCI:

 
 

 
IZ NOVINA:

 
 
 

DUATLON
TRIATLON
KUP:

 
 
 

 
NASLOVNA

 
 

 
O KLUBU

 
 
 

UTRKE

 
 
 

LINKOVI

 
 
 

ŠKOLA
TRIATLONA

 
 
 
 
face