logo
 
 
 
 
      dobro došli
                      Triatlon klub Split
 
 

      Danas je godine      

 



 
 
SPLITSKI DUATLON-TRIATLON KUP 2020,
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2020. godina
 
 
  2019. godina
 
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 
 
 

duatlon-triatlon KUP 2020.
 
 
 
 
 
 
 
 

Split, 05.09.2020.

 
8. kolo
sprint triatlon
 
 
 
 
solo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Fotografije: Ante Bebić  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rezultati:     sprint triatlon
       

PLIVANJE
700 m

T1 + BICIKLA + T2
21 km

PLIVANJE + T1 + BICIKLA + T2

TRČANJE
5 km

   
poredak Ime i prezime Klub kategorija Vrijeme poredak tempo
min/
100m
vrijeme poredak tempo
km/h
vrijeme poredak vrijeme poredak tempo
min/km
Konačni
rezultat
Bodovi
1 Mijo Bebić TK SPLIT V 00:10:30 2 00:01:30 00:39:03 1 32,27 00:49:33 1 00:21:59 8 00:04:24 01:11:32 150
2 Marinko Čubrilo TK SPLIT S 00:12:15 4 00:01:45 00:40:19 3 31,25 00:52:34 2 00:20:08 1 00:04:02 01:12:42 135
3 Deni Dumanić TK SPLIT V 00:13:30 10 00:01:56 00:39:30 2 31,90 00:53:00 3 00:21:25 4 00:04:17 01:14:25 125
4 Roko Pribičević ind S 00:12:47 7 00:01:50 00:40:36 4 31,03 00:53:23 4 00:21:26 5 00:04:17 01:14:49 120
5 Dražen Radaš TK SPLIT V 00:13:00 8 00:01:51 00:42:03 5 29,96 00:55:03 6 00:20:57 3 00:04:11 01:16:00 115
6 Silvio Amižić TK SPLIT V 00:13:37 11 00:01:57 00:42:36 6 29,58 00:56:13 7 00:21:47 6 00:04:21 01:18:00 110
7 Vinko Kodžoman TK SPLIT S 00:15:10 16 00:02:10 00:43:01 7 29,29 00:58:11 10 00:20:09 2 00:04:02 01:18:20 105
8 Ilija Novokmet ind S 00:12:25 5 00:01:46 00:45:33 11 27,66 00:57:58 8 00:21:55 7 00:04:23 01:19:53 100
9 Ante Škugor TK SPLIT S 00:09:33 1 00:01:22 00:45:00 9 28,00 00:54:33 5 00:26:50 17 00:05:22 01:21:23 98
10 Mislav Lončar TK SPLIT S 00:13:40 12 00:01:57 00:44:43 8 28,18 00:58:23 11 00:23:31 10 00:04:42 01:21:54 96
11 Mladen Luković TK SPLIT V 00:12:45 6 00:01:49 00:45:15 10 27,85 00:58:00 9 00:24:30 13 00:04:54 01:22:30 94
12 Tonči Kalinić ind V 00:13:57 13 00:02:00 00:45:51 12 27,48 00:59:48 12 00:22:47 9 00:04:33 01:22:35 92
13 Zoran Krivošija TK SPLIT V 00:14:15 14 00:02:02 00:46:48 13 26,92 01:01:03 13 00:26:37 16 00:05:19 01:27:40 90
14 Borko Prvan TK SPLIT V 00:11:20 3 00:01:37 00:49:58 16 25,22 01:01:18 14 00:27:37 18 00:05:31 01:28:55 88
15 Ivica Zupčević Cetina S 00:14:45 15 00:02:06 00:48:43 15 25,86 01:03:28 16 00:26:07 15 00:05:13 01:29:35 86
16 Ivona Pivac Krivošija TK SPLIT V 00:13:08 9 00:01:53 00:50:37 18 24,89 01:03:45 17 00:26:05 14 00:05:13 01:29:50 150
17 Romeo Makaj TK SPLIT V 00:15:35 17 00:02:14 00:47:33 14 26,50 01:03:08 15 00:27:49 19 00:05:34 01:30:57 84
18 Antonia Dumanić TK SPLIT S 00:16:30 18 00:02:21 00:50:16 17 25,07 01:06:46 18 00:24:13 12 00:04:51 01:30:59 135
19 Ivo Kovačić Triclub Doha V 00:17:25 19 00:02:29 00:55:01 20 22,90 01:12:26 19 00:23:59 11 00:04:48 01:36:25 82
20 Marijan Radeljić TK Zvončac V 00:20:10 20 00:02:53 00:53:29 19 23,56 01:13:39 20 00:42:46 21 00:08:33 01:56:25 80
21 Matko Divić TK Imotski V 00:24:47 21 00:03:32 01:04:19 21 19,59 01:29:06 21 00:28:26 20 00:05:41 01:57:32 78
 
 
 
 
 
 
Rezultati:     supersprint triatlon
 
       

PLIVANJE
375 m

T1 + BICIKLA + T2
7,5 km

PLIVANJE + T1 + BICIKLA + T2

TRČANJE
2,55 km

   
poredak Ime i prezime Klub kategorija Vrijeme poredak tempo
min/
100m
vrijeme poredak tempo
km/h
vrijeme poredak vrijeme poredak tempo
min/km
Konačni
rezultat
Bodovi
1 Toma Amižić TK SPLIT K 00:06:30 1 00:01:44 00:17:25 1 25,84 00:23:55 1 00:12:55 1 00:05:10 00:36:50 150
 
 
 
 
 
 
Rezultati:    sprint akvatlon -- juniori, seniori, veterani
 
poredak Ime i prezime Klub kategorija plivanje
750 m
trčanje
5 km
konačni
rezultat
Bodovi
1 Josip Škorić ind V 00:14:32 00:26:38 0:41:10 0
 
 
 
 
 
 
 
staza
 
 
 
 
najava


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
  crnobijelo
 
 

ARHIVA:

AKTUALNO:

 
 
 

 
ČLANCI:

 
 

 
IZ NOVINA:

 
 
 

DUATLON
TRIATLON
KUP:

 
 
 

 
NASLOVNA

 
 

 
O KLUBU

 
 
 

UTRKE

 
 
 

LINKOVI

 
 
 

ŠKOLA
TRIATLONA

 
 
 
 
face