logo
 
 
 
 
      dobro došli
                      Triatlon klub Split
 
 

      Danas je godine      

 



 
 
SPLITSKI DUATLON-TRIATLON KUP 2020,
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2020. godina
 
 
  2019. godina
 
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 
 
 

duatlon-triatlon KUP 2020.
 
 
 
 
 
 
 
 

Split, 17.10.2020.

 
9. kolo
sprint duatlon
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Fotografije: Ante Bebić
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rezultati:     sprint duatlon
       

TRČANJE 1
5 km

T1 + BICIKLA + T2
21 km

TRČANJE 1 + T1 + BICIKLA + T2

TRČANJE 2
2,5 km

   
poredak Ime i prezime Klub kategorija Vrijeme poredak tempo
min/km
vrijeme poredak tempo
km/h
vrijeme poredak vrijeme poredak tempo
min/km
Konačni
rezultat
Bodovi
1 Pjero Jurić ind K 00:21:36 3 00:04:19 00:39:54 1 31,58 01:01:30 1 00:12:22 4 00:04:57 01:13:52 0
2 Deni Dumanić TK SPLIT V 00:22:35 5 00:04:31 00:42:10 2 29,88 01:04:45 2 00:11:07 1 00:04:27 01:15:52 150
3 Ante Matić TK SPLIT S 00:22:24 4 00:04:29 00:42:46 3 29,46 01:05:10 3 00:12:41 7 00:05:04 01:17:51 135
4 Silvio Amižić TK SPLIT V 00:22:42 6 00:04:32 00:43:50 4 28,75 01:06:32 4 00:12:12 3 00:04:53 01:18:44 125
5 Mate Buzov TK SPLIT J 00:20:56 1 00:04:11 00:46:00 5 27,39 01:06:56 5 00:13:14 8 00:05:18 01:20:10 120
6 Ivica Sedlar TK SPLIT V 00:24:57 11 00:04:59 00:47:53 6 26,31 01:12:50 6 00:12:37 5 00:05:03 01:25:27 115
7 Toma Amižić TK SPLIT K 16 01:28:10 0
8 Antonia Dumanić TK SPLIT S 00:24:44 10 00:04:57 00:51:23 9 24,52 01:16:07 9 00:12:39 6 00:05:04 01:28:46 150
9 Duje Sedlar TK SPLIT K 00:24:42 9 00:04:56 00:50:54 8 24,75 01:15:36 8 00:14:28 10 00:05:47 01:30:04 0
10 Romeo Makaj TK SPLIT V 00:27:52 13 00:05:34 00:47:31 7 26,52 01:15:23 7 00:14:49 11 00:05:56 01:30:12 110
11 Ivo Kovačić Triclub Doha V 00:23:35 7 00:04:43 00:56:55 11 22,14 01:20:30 11 00:11:50 2 00:04:44 01:32:20 105
12 Krešimir Dobrović TK SPLIT S 00:25:09 12 00:05:02 00:53:15 10 23,66 01:18:24 10 00:14:24 9 00:05:46 01:32:48 100
13 Marijan Radeljić TK Zvončac V 00:40:56 15 00:08:11 00:53:32 13 23,54 01:34:28 13 00:20:19 12 00:08:08 01:54:47 98
14 Draško Vujević TK SPLIT V 00:37:13 14 00:07:27 00:57:08 12 22,05 01:34:21 12 00:20:26 13 00:08:10 01:54:47 96
15 Filip Carević TK SPLIT K 00:21:22 2 00:04:16 DNF 0
16 Ante Škugor TK SPLIT S 00:23:40 8 00:04:44 DNF 0
 
 
 
 
 
 
 
Bodovi za kadete
 

   Prema Pravilniku ( TK Split i HTS) kadeti ne smiju nastupati na sprint triatlon stazi osim uz odobrenje trenera ili staratelja.
   Zato za sudjelovanje na toj dužini mogu biti samo van konkurencije.
   Ove subote kadeti su izuzetno (uz odobrenje trenera) imali trening na stazi od sprint triatlona.
   Budući da su svi kadeti sudjelovali na toj dužini odlučeno je da im se ipak dodijele bodovi.

 
 
 
 
 
 
 
Kadeti:     bodovi
poredak Ime i prezime Klub Bodovi
1 Pjero Jurić ind 150
2 Toma Amižić TK SPLIT 135
3 Duje Sedlar TK SPLIT 125
4 Filip Carević TK SPLIT 0
 
 
 
 
 
 
Rezultati:     supersprint triatlon
 
       

PLIVANJE
375 m

T1 + BICIKLA + T2
7,5 km

PLIVANJE + T1 + BICIKLA + T2

TRČANJE
2,55 km

   
poredak Ime i prezime Klub kategorija Vrijeme poredak tempo
min/
100m
vrijeme poredak tempo
km/h
vrijeme poredak vrijeme poredak tempo
min/km
Konačni
rezultat
Bodovi
1 Filip Carević TK SPLIT K 00:05:37 1 06:24:00 00:16:05 2 27,98 00:21:42 2 00:11:09 1 09:36:00 00:32:51 150
2 Pjero Jurić ind K 00:07:06 5 08:00:00 00:15:46 1 28,54 00:22:52 1 00:11:41 3 04:48:00 00:34:33 135
3 Mate Buzov TK SPLIT J 00:06:42 4 01:36:00 00:18:10 4 24,77 00:24:52 5 00:11:21 2 19:12:00 00:36:13 0
4 Karlo Bakić TK SPLIT K 00:06:01 2 12:48:00 00:17:52 3 25,19 00:23:53 4 00:13:02 4 14:24:00 00:36:55 125
5 Toma Amižić TK SPLIT K 00:06:37 3 19:12:00 00:19:30 5 23,08 00:26:07 3 00:14:03 5 00:00:00 00:40:10 120
6 Duje Sedlar TK SPLIT K 00:07:36 6 14:24:00 DSQ 0
 
 
 
 
 
 
Rezultati:    sprint akvatlon -- juniori, seniori, veterani
 
poredak Ime i prezime Klub kategorija plivanje
750 m
trčanje
5 km
konačni
rezultat
Bodovi
1 Josip Škorić ind V 00:14:32 00:26:38 0:41:10 0
 
 
 
 
 
 
 
staza
 
 
 
 
najava


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
  crnobijelo
 
 

ARHIVA:

AKTUALNO:

 
 
 

 
ČLANCI:

 
 

 
IZ NOVINA:

 
 
 

DUATLON
TRIATLON
KUP:

 
 
 

 
NASLOVNA

 
 

 
O KLUBU

 
 
 

UTRKE

 
 
 

LINKOVI

 
 
 

ŠKOLA
TRIATLONA

 
 
 
 
face