logo
 
 
 
 
      dobro došli
                      Triatlon klub Split
 
 

      Danas je godine      

 



 
 
SPLITSKI DUATLON-TRIATLON KUP 2020,
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2020. godina
 
 
  2019. godina
 
 
  2018. godina
 
 
 
 
  PELOTON
  duatlon-triatlon KUP
 
  2017. godina
 
 
 
 
 
  Splitski
  duatlon-triatlon KUP
 
  2016. godina
 
  2015. godina
 
  2014. godina
 
  2013. godina
 
 
 
 
  CANNONDALE
  duatlon-triatlon KUP
 
  2012. godina
 
  2011. godina
 
 
 
 
  Splitska
  duatlon-triatlon liga
 
  2010. godina
 
  2009. godina
 
  2008. godina
 
  2007. godina
 
  2006. godina
 
  2005. godina
 
 
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 
 
 
 

duatlon-triatlon KUP 2020.
 
 
 
 
 
 
 
 

Split, 24.10.2020.

 
10. kolo
sprint duatlon
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Fotografije: Mladen Luković
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rezultati:     sprint duatlon
       

TRČANJE 1
5 km

T1 + BICIKLA + T2
21 km

TRČANJE 1 + T1 + BICIKLA + T2

TRČANJE 2
2,5 km

   
poredak Ime i prezime Klub kategorija Vrijeme poredak tempo
min/km
vrijeme poredak tempo
km/h
vrijeme poredak vrijeme poredak tempo
min/km
Konačni
rezultat
Bodovi
1 Marinko Čubrilo TK SPLIT S 00:21:21 2 00:04:16 00:40:08 1 31,40 01:01:29 1 00:09:55 1 00:03:58 01:11:24 150
2 Ilija Novokmet ind S 00:19:59 1 00:04:00 00:42:00 4 30,00 01:01:59 2 00:10:01 2 00:04:00 01:12:00 135
3 Deni Dumanić TK SPLIT V 00:21:33 6 00:04:19 00:40:31 2 31,10 01:02:04 3 00:10:29 3 00:04:12 01:12:33 125
4 Ante Matić TK SPLIT S 00:21:24 4 00:04:17 00:41:36 3 30,29 01:03:00 4 00:11:48 7 00:04:43 01:14:48 120
5 Ivica Sedlar TK SPLIT V 00:21:22 3 00:04:16 00:43:36 6 28,90 01:04:58 6 00:10:56 4 00:04:22 01:15:54 115
6 Silvio Amižić TK SPLIT V 00:21:27 5 00:04:17 00:43:27 5 29,00 01:04:54 5 00:11:04 5 00:04:26 01:15:58 110
7 Antoniia Dumanić TK SPLIT S 00:24:26 7 00:04:53 00:48:21 7 26,06 01:12:47 7 00:11:30 6 00:04:36 01:24:17 150
8 Romeo Makaj TK SPLIT V 00:28:57 8 00:05:47 00:56:18 8 22,38 01:25:15 8 00:15:26 8 00:06:10 01:40:41 105
9 Draško Vujević TK SPLIT V 00:28:57 9 00:05:47 00:56:18 9 22,38 01:25:15 9 00:15:27 9 00:06:11 01:40:42 100
 
 
 
 
 
 
 
 
Rezultati:     supersprint duatlon
       

TRČANJE 1
2,5 km

T1 + BICIKLA + T2
7,5 km

TRČANJE 1 + T1 + BICIKLA + T2

TRČANJE 2
1,25 km

   
poredak Ime i prezime Klub kategorija Vrijeme poredak tempo
min/km
vrijeme poredak tempo
km/h
vrijeme poredak vrijeme poredak tempo
min/km
Konačni
rezultat
Bodovi
1 Toma Amižić TK SPLIT K 00:11:21 1 00:04:32 00:16:13 1 27,75 00:27:34 1 00:05:41 1 00:04:33 00:33:15 150
2 Duje Sedlar TK SPLIT K 00:11:24 2 00:04:34 00:19:03 2 23,62 00:30:27 2 00:05:31 2 00:04:25 00:35:58 135
 
 
 
 
 
 
Rezultati:    sprint akvatlon -- juniori, seniori, veterani
 
poredak Ime i prezime Klub kategorija plivanje
750 m
trčanje
5 km
konačni
rezultat
Bodovi
1 Josip Škorić ind V 00:14:32 00:26:38 0:41:10 0
 
 
 
 
 
 
 
staza
 
 
 
 
najava


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
  crnobijelo
 
 

ARHIVA:

AKTUALNO:

 
 
 

 
ČLANCI:

 
 

 
IZ NOVINA:

 
 
 

DUATLON
TRIATLON
KUP:

 
 
 

 
NASLOVNA

 
 

 
O KLUBU

 
 
 

UTRKE

 
 
 

LINKOVI

 
 
 

ŠKOLA
TRIATLONA

 
 
 
 
face