Fužine - 20.srpnja 2013.

Tri prva mjesta iz Fužina

slika	1	   slika	2	   slika	3	   slika	4	   slika	5	   slika	6	   slika	7	   slika	8	   slika	9	   slika	10	   slika	11	   slika	12	   slika	13	   slika	14	   slika	15	   slika	16	   slika	17

Na utrci su nastupile četiri mlade nade TK Split Luka i Dora Komić, Zdenka Kučić i filip Lazić, te naš veteran Romeo Makaj.

Utrka je bila zahtjevna, posebno na plivačkom segmentu koji je održan na temperaturi vode ispod 13°C. Iako nitko od naših nije ponio plivačko odijelo svi su uspješno završili utrku. Tako je nakon mališana, koji su zbog hladnog jezera umjesto na "cici triatlonu" nastupili na "cici duatlonu" i trčanju, na red prva došla Dora Komić u supersprint utrci koja je ujedno bila i državno prvenstvo. Zauzela je četvro mjesto u mlađim kadetkinjama.
   Nakon supersprinta startala je utrka sprint triatlona čiji je plivački segment zbog niske temperature bio nešto kraći. U ovoj utrci su Romeo Makaj, Filip Lazić i moja malenkost Luka Komić osvojili prvo mjesto, redom u kategorijama veterana 4, juniora i mlađih juniora. Zdenka Kučić je utrku završila kao treća u kategoriji mlađih juniorki.
   Nakon dodjele medalja i finog fažola uputili smo se prema Splitu zajedno s našim barba Pavićem.

Rezultati s utrke mogu se vidjeti na Grabar sport portalu.

Tekst i fotografije: Luka Komić