Dobro došli na web stranice Triatlon Kluba Split.
 
 
 
Danas je godine      
 
 
 
 
 
podnaslov
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Putovanje i smještaj
 
putne informacija
 
 
 
  Ostala događanja
 
satnica događanja
 
 
 
  Iz novina
 
slobodna dalmacija
 
 
 
 
 
 
  Sponzori
 
 
 
mark2  
mark2  
 
 
 
cemex  
 
 
 
 
extreme shop 
 
 
 
peloton  
 
 
 
 
 
 
 
  Klub partner
 
Stranice_MK_Marjan 
 
 
 
 

MEĐUNARODNO OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE I SPLITA U OLIMPIJSKOM TRIATLONU                                        INTERNATIONAL OPEN OLYMPIC TRIATLON COMPETITION OF CRAOTIA AND TOWN SPLIT
hrvatski
OLIMPIJSKI TRIATLON
PRVENSTVO HRVATSKE
SPLIT, 21. VIII 2010.
engleski
ITU HTS TKS HFHS   
REZULTATI                           FOTOGRAFIJE

 
Matija

pobjednik
Mateja


pobjednica
 
 
  olimpijski triatlon
Red.B

Ime i prezime

Klub

Kat

Država

Plivanje
1,5 km


bicikla
40 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
10 km


konačni
rezultat


1 Matija Lukina TK Rudolf Perešin S1 CRO 00:18:57 00:55:52 1:14:49 00:36:12 01:51:03
2 Dejan Patrčević TK Petar Zrinski S1 CRO 00:19:54 00:57:11 1:17:05 00:35:15 01:52:21
3 Thomas Christian PV-Triathlon Witten S1 GER 00:19:19 00:55:32 1:14:51 00:37:52 01:52:45
4 Andrej Vištica TK Zagreb S1 CRO 00:20:18 00:56:42 1:17:00 00:36:44 01:53:45
5 Marin Koceić TK Split S2 CRO 00:21:12 00:55:47 1:16:59 00:37:41 01:54:41
6 Martin Papišta TK Rudolf Perešin J CRO 00:19:24 00:55:28 1:14:52 00:40:43 01:55:36
7 Matia Milovan TK Pula S1 CRO 00:20:14 00:56:44 1:16:58 00:39:42 01:56:41
8 Saša Franić TK Petar Zrinski S2 CRO 00:21:31 01:00:14 1:21:45 00:36:16 01:58:02
9 Mijo Bebić TK Split S2 CRO 00:21:24 00:55:42 1:17:06 00:42:49 01:59:56
10 Ante Pešec TK Rudolf Perešin S1 CRO 00:20:20 00:59:17 1:19:37 00:41:10 02:00:47
11 Matija Krivec TK Swibir J CRO 00:20:16 01:01:18 1:21:34 00:40:10 02:01:46
12 Mateja Šimic TK Trisport S SLO 00:19:59 01:04:05 1:24:04 00:39:24 02:03:29
13 Marcus Dodd Driven To Tri S2 GBR 00:23:15 01:02:15 1:25:30 00:40:15 02:05:46
14 Danilo Vejnović TK Rival S2 CRO 00:21:06 01:03:13 1:24:19 00:42:31 02:06:51
15 Tulane Sylvain RENNES Triathlon S2 FRA 00:26:42 01:01:36 1:28:18 00:39:16 02:07:35
16 Aleksandar Tompa TK Bilje V1 CRO 00:20:00 01:04:16 1:24:16 00:44:39 02:08:56
17 Krešimir Tijardović TK Split S1 CRO 00:21:20 01:00:18 1:21:38 00:48:34 02:10:13
18 Daria Pletikapa TK Petar Zrinski S CRO 00:19:57 01:04:08 1:24:05 00:46:52 02:10:58
19 Ivica Šošić TK Split V3 CRO 00:25:43 01:02:33 1:28:16 00:45:28 02:13:46
20 Dean Ribić TK Jarun S2 CRO 00:26:09 01:02:07 1:28:16 00:49:36 02:17:53
21 Branko Razum TK Rudolf Perešin V1 CRO 00:31:09 01:05:05 1:36:14 00:42:57 02:19:12
22 Ljubo Štampar TK Sokol V1 SLO 00:25:15 01:07:06 1:32:21 00:47:33 02:19:55
23 Željka Šaban TK Swibir S CRO 00:21:14 01:10:45 1:31:59 00:48:24 02:20:24
24 Zlatko Parać TK Split S2 CRO 00:29:51 01:04:29 1:34:20 00:46:13 02:20:33
25 Frane Šižgorić TK Petar Zrinski S1 CRO 00:25:17 01:08:26 1:33:43 00:46:50 02:20:35
26 Ivan Gobin TK Zadar S2 CRO 00:26:46 01:07:07 1:33:53 00:46:43 02:20:37
27 Boris Vučemilović TK Split S2 CRO 00:25:30 01:08:11 1:33:41 00:47:30 02:21:12
28 Deni Dumanić TK Split V1 CRO 00:29:05 01:04:41 1:33:46 00:49:06 02:22:52
29 Mario Perić TK Split S1 CRO 00:27:41 01:12:07 1:39:48 00:44:16 02:24:05
30 Mladen Meštrović TK 042 Varaždin V1 CRO 00:31:32 01:09:02 1:40:34 00:44:24 02:24:59
31 Ivan Kovačev TK Split S2 CRO 00:27:36 01:09:25 1:37:01 00:48:30 02:25:32
32 Vanja Canjuga TK 042 Varaždin S1 CRO 00:25:04 01:03:22 1:28:26 00:57:32 02:25:59
33 Branko Tucak TK Split V2 CRO 00:25:02 01:13:26 1:38:28 00:47:38 02:26:07
34 Ante Krstić individualac S2 CRO 00:25:34 01:08:59 1:34:33 00:52:01 02:26:36
35 Petra Gidak TK Hidraulika Kurelja S CRO 00:32:16 01:09:49 1:42:05 00:44:38 02:26:43
36 Damir Šegota TK Rival V3 CRO 00:26:12 01:08:01 1:34:13 00:52:56 02:27:11
37 Marijan Stepan TK Međimurje S2 CRO 00:31:39 01:08:22 1:40:01 00:47:13 02:27:15
38 Tomislav Mijatović TK Split S2 CRO 00:27:53 01:04:02 1:31:55 00:55:29 02:27:25
39 Nikola Vučemilović TK Split S2 CRO 00:25:53 01:10:21 1:36:14 00:52:49 02:29:03
40 Dario Kučić TK Split V2 CRO 00:29:10 01:13:57 1:43:07 00:46:21 02:29:29
41 Borko Prvan TK Zagreb V4 CRO 00:22:07 01:11:40 1:33:47 00:55:56 02:29:44
42 Davor Škare TK Split V3 CRO 00:25:07 01:14:16 1:39:23 00:51:19 02:30:44
43 Kristina Škevin TK Zagreb S CRO 00:26:31 01:13:12 1:39:43 00:51:30 02:31:14
44 Saša Moslavac TK Međimurje V1 CRO 00:27:42 01:15:36 1:43:18 00:48:29 02:31:48
45 Hrvoje Ostojić TK Zadar S2 CRO 00:29:27 01:13:31 1:42:58 00:49:47 02:32:46
46 Ivan Miškulin TK Rudolf Perešin S2 CRO 00:29:19 01:11:33 1:40:52 00:52:38 02:33:31
47 Denis Ćurčinski TK Zagreb S2 CRO 00:30:00 01:10:08 1:40:08 00:53:39 02:33:48
48 Mićo Duspara TK 042 Varaždin V1 CRO 00:35:52 01:10:33 1:46:25 00:48:17 02:34:43
49 Gorana Jelić-Mrčelić TK Split S CRO 00:27:44 01:14:14 1:41:58 00:53:29 02:35:27
50 Michel Laure RENNES Triathlon S FRA 00:26:16 01:13:21 1:39:37 00:56:03 02:35:41
51 Kristijan Sindik TK Split S2 CRO 00:33:10 01:18:07 1:51:17 00:44:36 02:35:54
52 Tomislav Kelemen TK 042 S1 CRO 00:32:13 01:07:06 1:39:19 00:58:11 02:37:31
53 Tina Vrdoljak TK Split S CRO 00:27:51 01:15:23 1:43:14 00:55:26 02:38:41
54 Zvonimir Chytil TK Međimurje V3 CRO 00:34:45 01:15:06 1:49:51 00:51:38 02:41:29
55 Srđan Latinović individualac S1 CRO 00:23:58 01:23:49 1:47:47 00:55:09 02:42:57
56 Nataša Šustić TK Split S CRO 00:29:25 01:21:35 1:51:00 00:52:10 02:43:12
57 Ivo Lovrić TK Split V3 CRO 00:34:02 01:15:24 1:49:26 00:55:10 02:44:37
58 Edvard Lesnik SD 3 sport Koper V2 SLO 00:29:57 01:17:12 1:47:09 00:57:56 02:45:06
59 Romeo Makaj TK Split V3 CRO 00:31:23 01:15:59 1:47:22 00:58:27 02:45:50
60 Sebastijan Omerzo TK Krško S2 SLO 00:37:33 01:11:46 1:49:19 00:57:47 02:47:08
61 Željko Žic-Solis TK Rival V3 CRO 00:34:13 01:22:41 1:56:54 00:56:32 02:53:27
62 Miroslav Marinić-Kragić TK Split V4 CRO 00:37:25 01:22:32 1:59:57 01:01:27 03:01:24
63 Jurica Cvjetko TK Međimurje S1 CRO 00:35:57 01:21:07 1:57:04 01:08:15 03:05:20
64 Darko Walter individualac V3 CRO 00:31:29 01:36:44 2:08:13 00:57:06 03:05:20
65 Ivan Burazer TK Petar Zrinski S1 CRO 00:21:10 01:00:29 1:21:39 DNF
66 Gordan Petković TK Petar Zrinski S1 CRO 00:21:16 00:55:51 1:17:07 DNF
67 Matej Šporar TK Petar Zrinski S1 CRO 00:19:56 00:57:11 1:17:07 DNF
68 Marina Milković TK Petar Zrinski J CRO 00:23:51 01:08:49 1:32:40 DNF



    super-sprint triatlon:   kadeti
Red.B

Ime i prezime

Klub

Kat

Država

Plivanje
375 m


bicikla
7,5 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
2,5 km


konačni
rezultat


1 Luka Paliska TK Pula K CRO 0:07:03 0:15:44 0:22:47 0:10:03 0:32:51
2 Tin Bulić TK Brač K CRO 0:32:57
3 Duje Šarić TK Split K CRO 0:05:56 0:16:54 0:22:50 0:12:38 0:35:29
4 Viktor Škifić TK Pula K CRO 0:07:09 0:17:01 0:24:10 0:12:46 0:36:56
5 Marko Duspara TK 042 K CRO 0:08:31 0:17:27 0:25:58 0:11:06 0:37:03
6 Duje Marić TK Pula K CRO 0:06:58 0:16:41 0:23:39 0:13:59 0:37:38
7 Deni Kanurić TK Pula K CRO 0:07:26 0:16:15 0:23:41 0:14:01 0:37:42
8 Dragana Damjanović TK Brač K CRO 0:07:16 0:17:55 0:25:11 0:12:45 0:37:56
9 Marin Tokić TK Zagreb K CRO 0:07:01 0:17:46 0:24:47 0:13:41 0:38:28
10 Petra Jakšić TK Brač K CRO 0:07:23 0:18:49 0:26:12 0:12:23 0:38:35
11 Sonja Škevin TK Zagreb K CRO 0:06:57 0:17:56 0:24:53 0:14:01 0:38:54
12 Antonia Zaharija TK Rival K CRO 0:09:22 0:18:21 0:27:43 0:14:46 0:42:29
13 Dino Špadina TK Split ML K CRO 0:06:55 0:21:24 0:28:19 0:15:09 0:43:27
14 Zdenka Kučić TK Brač K CRO 0:09:16 0:18:41 0:27:57 0:16:42 0:44:39
15 Stjepan Jakovac TK Swibir K CRO 0:08:43 0:21:16 0:29:59 0:15:28 0:45:27
16 Duje Braić TK Split ML K CRO 0:11:13 0:21:57 0:33:10 0:12:20 0:45:31
17 Josipa Kuzmanić TK Brač K CRO 0:11:05 0:19:21 0:30:25 0:17:27 0:47:52
18 Ana Škifić TK Pula ML J CRO 0:07:07 0:30:05 0:37:12 0:11:14 0:48:26
19 Josipa Cecić-Vidoš TK Brač K CRO 0:09:07 0:23:50 0:32:57 0:16:52 0:49:49
20 Marta Borovec TK Brač K CRO 0:54:14
21 Ivan Jakšić TK Brač K CRO 0:11:03 0:22:05 0:33:08 0:21:10 0:54:17
22 Mirta Tokić TK Zagreb ML J CRO 0:07:06 0:35:20 0:42:25 0:12:45 0:55:11
23 Vedran Supur TK Brač ML J CRO 0:08:36 0:35:07 0:43:42 0:11:39 0:55:21
24 Lovro Borovec TK Brač ML J CRO 0:09:00 0:35:38 0:44:38 0:12:48 0:57:26
25 Toni Tomas TK Split J CRO 0:07:34 0:37:04 0:44:38 0:13:04 0:57:42
26 Matko Baričević TK Brač ML K CRO 0:12:53 0:26:42 0:39:36 0:23:05 1:02:41
27 Niko Špadina TK Split ML K CRO 0:08:41 0:53:22 1:02:03 0:27:08 1:29:11



    super-sprint triatlon:    juniori, seniori, veterani
Red.B

Ime i prezime

Klub

Kat

Država

Plivanje
375 m


bicikla
15 km


ukupno:
plivanje
i bicikla


trčanje
2,5 km


konačni
rezultat


1 Darko Škevin TK Zagreb V2 CRO 0:06:23 0:29:32 0:35:55 0:10:54 0:46:49
2 Katarina Lovrantova TaT Martin S SVK 0:07:47 0:31:25 0:39:12 0:10:11 0:49:23
3 Goran Jakovac TK Swibir V2 CRO 0:07:44 0:30:25 0:38:09 0:12:56 0:51:06
4 Goran Murić individualac S2 CRO 0:08:24 0:33:38 0:42:02 0:09:44 0:51:46
5 Ante Šesnić individualac S2 CRO 0:08:58 0:32:39 0:41:37 0:10:11 0:51:48
6 Niemietz Marek Mannheim V1 GER 0:11:34 0:36:08 0:47:41 0:12:37 1:00:18
7 Damir Bilandžić TK Split V1 CRO 0:09:32 0:42:21 0:51:53 0:14:55 1:06:48
8 Ante Leskur TK Zagreb V4 CRO 0:11:01 0:42:18 0:53:18 0:14:08 1:07:27
9 Katarina Vučemilović TK Split S CRO 0:11:12 0:40:46 0:51:58 0:16:16 1:08:14
10 Snježana Katić-Braunstein Toronto triatlon S CAN 0:12:38 1:04:12 1:16:50 0:16:21 1:33:12

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
JOŠ REZULTATA