6. lipanj 2015.

7. Rapski triatlon

U subotu 6.6. organiziran je 7.Rapski triatlon.
   Klupski polazak je bio sa Kmana, okupili su se Žan Smoje, Sandra Mihaljević, Srđan Oršulić, Draško Vujović, trener Krešimir Tijardović, barba Pavić i ja. A sa osobnim autom su krenili Damir Pavić,Mijatović Tomislav i Srđan Latinović.

Kad smo krenuli put Raba nije jos bilo prevruće tako da je to bilo ugodno putovanje. Stigli smo tamo oko 11h i odma smo preuzeli startne pakete i brojeve.
   Svi smo sudjelovali u glavnoj utrci sprint triatlonu.

Staza za biciklu je bila dosta opasna pa je trebalo bit na oprezu, unatoč tome svi smo završili bez padova.
   U zanimljivom završnom sprintu pobjedio je Zadranin Ivan Gobin, drugi je odlični mladi Leon Pandža iz TK Rivala a treče mjesto također Zadranin Ivan Tuta. Naš Srđan Latinović nakon najbržeg plivanja i vodstva do polovice biciklističkog dijela na kraju završava na dobrom 5. mjestu.

Kod cura pobjedila je Maja Bonačić TK Swibir, druga je bila Tomić-Smojver Iva TK Rival, a treča Šešelja Karla TK Rival

Naši članovi su osvojili: Sandra 1. mjesto u svojoj kategoriji, Srđan Latinović i Srđan Oršulić su također osvojili prvo mjesto u svojim kategorijama, Žan i ja smo osvojili 2. mjesto u svojim kategorijama.Tomislav Mijatović 4. mjesto u kategoriji, a Damir Pavić 10. mjesto u svojoj kategoriji.

Nakon trke složili smo bicikle i uputili se put doma. Stigli smo na Kman oko 1h ujutro.

Rezultati se mogu vidjeti na Grabbar sport portalu.

Tekst napisala: Josipa Cecić Vidoš